Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mostanában néha rámmosolyognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában néha rámmosolyognak fiúk az utcán. De akkor mért nem jönnek oda ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sietnek? Vagy csak kedvesek akarnak lenni, de semmi több?
2012. dec. 23. 14:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én alapból egy nyitott, beszélgetős vidám csaj vagyok. Úgy gondolom, hogy aki írni,olvasni tud az tudjon kommunikálni is oly formában, hogy a másik fél megértse, hogy "azon a bizonyos vonalon" túlléphet e vagy sem! Az a baj, hogy mostanság a face to face kommunikálást sokan nem tudják kulturáltan egy "idegennel " kezelni. Szerintem pár mondatos csevejből,testbeszéddel,kacér mosollyal stb le lehet kommunikálni, "bejösssz" nekem. Csak ehhez tényleg nem egész nap a gép előtt kell ülni. Na és a másik nektek pasiknak meg nem kell összetörni a normális korrekt lányok intelligens elutasításától,ha nem ilyet kaptok,akkor azt nem kell emberszámba venni! ;)
2012. dec. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha meglátok egy aranyos csajszit, én rámosolygok, csak úgy reflexből, szerintem valami tudatalatti szokás.:) Nemtudom másoknál hogy van.
2012. dec. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem mosolyognál vissza, mert ronda vagyok, soha senki nem szokott. Így aztán minek is menjek oda?
2012. dec. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is azt mondom, fiúk, akik esetleg bunkó módon küldenek el titeket azokat le kell sz*rni, sőt örüljetek hogy ilyen gyorsan kiderült hogy nem méltó a lány a barátságotokra!Ha nem egyértelműek számotokra a visszajelzések, talán akkor is megéri valami "semleges" ürüggyel odamenni beszélgetni pár szót. De ez csak egy ötlet =)
2012. dec. 24. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!