Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok egy olyan fiúról, aki a magány, szeretethiány miatti szomorúságát időnnként sírással vezeti le?

Figyelt kérdés
Nem vagyok helyes fiú, nem vagyok adonisz, így érthető, hogy minden lány élből elutasított, akinék bepróbálkoztam személyesen vagy neten.A sok év alatt a sok elutasítás okozott valami törést bennem lelkileg és olyan feszültséget, amit nem bírok ki másképp csak, ha időnként szerelmes és szomorú zenéket hallgatok és egyedül esténként, amikor senki sem hallja, ezeket hallgatva elengedek pár könnycseppet és közben arról álmodozom, hogy valahol talán mégis van egy lány, akit akár csak meg ölelhetek, szerethetek és, aki viszont tudna szeretni engem. Tudom, hogy szánalmas és gáz, hogy idejutottam, ezért nem is tud erről senki sem és nem is szeretném, ha ezt megtudná bármelyik ismerősöm, nem szeretek gyenge emberként fentűnni, így is sokat bántottak már az életben nem túl előnyös külsőm miatt.
2013. jan. 13. 15:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Persze nem gáz ha egy férfi tud sírni, de Te most miért is sírsz? Hidd el én segíteni akarok! Én is hasonló voltam anno. Engem is levegőnek néztek a csajok. És elárulom neked, hogy az első hozzászólóra kellene hallgatnod. Mert a többi hozzászóló nagyon kedves volt, de valljuk be, már valószínűleg elmentek a weboldalról, és valószínűleg a párjukkal vannak, sőt lehet szeretkeznek. És többet nem foglalkoznak veled. Együtt érzőek, és neked ez tetszik azért is írtál ide, de nem segít rajtad!

Csúnya vagy? Miért? Ha gizda vagy (én is az voltam 177cm 58 kg) el kell menni, sportolni, ha túlsúlyos vagy, akkor is el kell menni sportolni. Hidd el a többi ember is azért néz ki úgy ahogy, mert tesz érte. És ez az arcra is érvényes. Ha sportolni fogsz, és lesz egy széles hátad, vállad, lapos hasad, hidd el az lesz a problémád, hogy a haverjaid női fognak megkörnyékezni téged titokban, abból lesznek inkább a bonyodalmak. És ehhez nem kell fél-egy év sportolás csak. És persze ezzel együtt jönnek a jó dolgok mint az önbizalom. De ha neked az kell, hogy sajnáljanak... Akkor folytasd ezt a dolgot. De várj arra, hogy valakinek eszébe jut, hogy majd felvisz neked egy csajt. Mindenki magával foglalkozik. Te sem arról írtál, hogy tudnánk segíteni a barátod problémáján... 1 szó mint 100. Tegyél azért, hogy jól néz ki, mert más nem fog! Nincs olyan hogyha Te is akarod akkor ne jönne össze!

2013. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ajjaj, öcsipók. Kezdj el edzeni, károd nem lesz belőle. Csak sok hús és rizs kell, ha anyádék elkényeztetnek(mint engem is ugyeXD, akk sok kaját+proteinport+kondigépet+a fegyencedzés könyvet(ha dagadt vagy, akk sajáttestúlyos edzés nem pálya amíg nincs egy kis izmod és kezdhetnél fegyencezni) vegyetek, van tescoba is 100%whey protein professional).


Basszus, pszichológus. Ne hallgass rájuk, RÁM hallgass, ugyanis bár én nem bőgtem de kb. hasonló arci kvalitással bírok.

Ja és ehelyett a romantikus ömlengés helyett pár jó szám(MINDre keress rá és hallgasd meg min 1x):

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Y_J9N.. Daniel Karaferis- Neg the target

-Eminem- Lose Yourself

- Eminem- Not Afraid

-Yelawolf. ft. Gangsta Boo, Eminem- Throw it up

-Yelawolf- Daddy's lambo

-Yelawolf- Pop the trunk

-Travis Barker ft. Yelawolf, Tim Armstrong- 6 feet underground

- Rózsaszín Pitbull- Nem szopnak a ministránsok

- Tankcsapda- Új Nap vár

2013. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Lófszt nem lehet ronda fiúknak-férfiaknak csajuk.


Egyik legkövérebb, kopaszodó haveromnak gyönyörű barátnői vannak mindig. És egyáltalán nem pénzes, mielőtt valaki erre fogná. Jó a dumája, magabiztos, vicces.

Én sokkal több ronda ipse mellett látok szebb nőket, szerintem a nők sokkal elfogadóbbak külső terén, mint a férfiak.

2013. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, kár h ilyen történeteket mindig csak itt gyikon lehet hallani.
2013. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Néha én is sírok


18/F

2013. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ó! De tudtam, hogy le csurgatod a tanácsaimat, egyszerűbb bőgni és elveszíteni a maradék férfiasságodat is? (12es voltam és vagyok)
2013. jan. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

ez egy ultra nagy f*szság hogy ronda csávónak nem lehet barátnője...

Egyik haverom mindig a legszebb nőkkel járkál,pedig csálék a fogai,gizda,ragyás stb...

cserébe van egy erős személyisége,vonzó jellem,jó humorérzék

ennek köszönheti a sikerét

A csajoknál a belső a fontos,a külsőnek csak ismerkedéskor van szerepe

"A külső megfog,a belső megtart"

2013. jan. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Miért kell kamuzni?
2013. jan. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!