Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet kibírni a karácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kibírni a karácsonyt újra magányosan, szerethiánytól szenvedve?

Figyelt kérdés
Ez az év sem hozott csodát, most sincs párom és annyira jó lenne pedig sokszor csak úgy megölelni egy lányt vagy együtt aludni egy lánnyal, megcsókolni és szeretni és viszont szeretve lenni. Van a sulimban egy tök aranyos, cuki, alacsony lány, de sajnos már van pasija, aztán ahogy járok a suliba gyakran látok máshol is aranyos lányokat és olyankor olyan fura érzések kavarognak bennem. Legszívesebben megölelném őket, de tudom, hogy nem lehet, annyira hiányzik egy lány az életemből, akit szerethetnék és, aki viszont szeretne. A sok cuki lányból jó is lenne eggyel összejönni végre. :)

2012. dec. 13. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Mr. Debrecen, van számodra egy karácsonyi ajándékom, csak nem fér be a fa alá, mert 157 centi... ;D
2012. dec. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

A válasz: sz@rul, de büszkén


Én már gondoltam arra is, hogy "free hug"-ot adok egy vadigenen lánynak az utcán de úgy tudom a lányok nem szeretik, ha a privát zónájukba erőszakkal hatol egy vadidegen.

2012. dec. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Simán ki lehet bírni! Én egy olyan karácsonyra nem emlékszek hogy lett volna valakim, és mégis tök kellemesen, családi körben eltöltöttük. Mégis kinek hiányzik egy csaj, akit úgyis csak az ajándék karátszáma érdekel? Szerintem senkinek se.
2012. dec. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elmúlt 4 évben volt barátom, de amilyen a formám, egy olyan pasas volt, aki előbb karácsonyozott együtt bárki mással, mint velem.. Szóval én is mindig egyedül voltam karácsonykor a családommal és jól éreztem magam velük.. Idén már nem vagyok együtt azzal a sráccal, egyedül vagyok, megint a családommal karácsonyozok.. Ne arra gondolj, milyen rossz, hogy nincs barátnőd, hanem arra, hogy milyen jó, hogy van családod.. Hidd el sokkal rosszabb, ha van valakid karácsonykor, aki pl nem foglalkozik veled..
2012. dec. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is feltehettem volna, mondjuk annyiból nem, h nekem nem csak egy lány ölelgetése hiányzik, több is. :D
2012. dec. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem soha se volt senkim se.
2012. dec. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen. Ne gondolj rá és nézz csomó karácsonyi műsort vagy azokat amit szeretsz. Én ezt teszem amióta csak élek.


18/F

2012. dec. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ne feszülj rá ennyire a párkeresés témára, foglalkozz mással, élj a hobbiaidnak, vagy üss fel egy könyvet és olvass! Pl. ajánlani tudom Csernus Imre könyveit, A Férfi, A Nő...

Élj nyitott szemmel, ne csak nézz, hanem láss is, ragadd meg a pillanatot, ne félj a gondolataidtól és tartsd észben: "szebbet álmodik a bölcsnél a bolond."


Én a Párommal egy szórakozóhelyen ismerkedtem meg, holott Ő is és én is összesen kb. 2 alkalommal voltunk eddig és azóta is ilyenfajta helyen, és egyikünk se tudta volna elképzelni. Mégis... Ő 19L én 24F.


A gondolkodásmódodon kell csak változtatni, ne sajnáltasd magad, és szomorkodj, szimplán éld az életed, légy vidám - belátható azt hiszem, hogy egy célzott mosollyal nagyobb eséllyel felkelted egy lány érdeklődését mint ha untatod őket a fenti süket dumával!

2012. dec. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg Karacsonykor is dolgozni fogok... szoval nem is nagyon van idom azzal foglalkozni, hogy egyedul vagyok. De ha majd nagyon szarul erzem magam akkor elmegyek bevasarolni, aztan veszek par draga cuccot es orulok a fejemnek.
2012. dec. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!