Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok egy olyan fiúról, aki a magány, szeretethiány miatti szomorúságát időnnként sírással vezeti le?

Figyelt kérdés
Nem vagyok helyes fiú, nem vagyok adonisz, így érthető, hogy minden lány élből elutasított, akinék bepróbálkoztam személyesen vagy neten.A sok év alatt a sok elutasítás okozott valami törést bennem lelkileg és olyan feszültséget, amit nem bírok ki másképp csak, ha időnként szerelmes és szomorú zenéket hallgatok és egyedül esténként, amikor senki sem hallja, ezeket hallgatva elengedek pár könnycseppet és közben arról álmodozom, hogy valahol talán mégis van egy lány, akit akár csak meg ölelhetek, szerethetek és, aki viszont tudna szeretni engem. Tudom, hogy szánalmas és gáz, hogy idejutottam, ezért nem is tud erről senki sem és nem is szeretném, ha ezt megtudná bármelyik ismerősöm, nem szeretek gyenge emberként fentűnni, így is sokat bántottak már az életben nem túl előnyös külsőm miatt.
2013. jan. 13. 15:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
azt gondolom, hogy p*nci vagy. ha annyira előnytelen vagy, tehetnél érte valamit. sportolj, vágass új sérót, öltözködj igényesen. és ne otthon sírdogálj, mint valami világfájdalmas 15 éves tinilány.
2013. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Abszolút nem gáz, ha férfiként sírsz-sőt..
2013. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem, gáz nagyon sokan sírnak néha, csak titkolják.

Szerintem még pár csajnak imponálna is ez. Tudod, ilyen elborultabbaknak.

2013. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Melankólikusabbaknak, na nem elborultabbaknak, ez kicsit sértően hangzott.:)
2013. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
változtattni magán? minek? hogy őis plázafiú legyen? szerintem úgy jó ahogy van, akinek befog jönni, az szeresse úgy ahogy van!
2013. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha valóban csúnya vagy, akkor sajnos soha nem lesz olyan lány, aki szeretni tud. Ha nem, akkor viszont soha ne sírj lányok előtt, és tagadd le h szoktál, mert bármit is mondanak, valójában nagyon gáznak tartják!
2013. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Ha valóban csúnya vagy, akkor sajnos soha nem lesz olyan lány, aki szeretni tud. "


Ez egy orbitális hazugság.

2013. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
hát elég nagy hazugság.... egyetértek. Fog szeretni lány, csak értelmeset kell hogy kifogj.
2013. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Tobb, mint valoszinu h magasra raktad a lecet es nalad jobb kinezetueknel probalkoztal.. nagy hiba. Ha ennyi gatlas, fajdalom alakult ki benned akkor menj el pszichologushoz! Segiteni fog! Ezt nem hagyhatod ennyibe. Soot van kb. egy eves kurzus is, ahol megtanitanak csajozni. Nincs lehetetlen csak tehetetlen.

Amugy nem gaz ha sirsz.

2013. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem hazugság. Én is ronda vagyok, és pont ezért nem is kellek egy lánynak se, na meg más ronda srácokról se tudok, akiket szeretne v valaha szeretett volna egy lány.
2013. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!