Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tartsam fenn a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam fenn a fiú érdeklődését?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársammal egy ideig nagyon jóban voltunk, mellém ült, beszélgettünk, elkísért, azt mondta, több vagyok havernél de még nem barát. Mostanában nem beszélünk annyit, mit tegyek, hogy újra érdeklődjön? Hívjam el valahová én? Elmondjam, hogy érdekel? Vagy ezzel elriasztanám? köszi a válaszokat előre is. 16/L
2013. jan. 9. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
főzz neki. (ez a válasz elég sok kérdésre megfelel a mai napon :) )
2013. jan. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tőtötkáposztát kérek, mert az szeretem. Uttánna a tied vagyok
2013. jan. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Traune ***** válasza:
főzés szerintem elég direkt módszer, szerintem hívd el valahova ja. kajálni, biliárd, bowling. valami lazább közös programra. ha ketten mentek biliárd előnyben :D
2013. jan. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a pasit ha jót akarsz magadnak messze elkerülöd, mert csak játszik veled.
2013. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azt nem hinném, hogy játszik,félénk típus és még nem volt barátnője. De az lehet, hogy már nem érdeklem :(
2013. jan. 9. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!