Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tartsam és erösitsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tartsam és erösitsem felém az érdeklödését?

Figyelt kérdés
Régi érzelmeinket kell felhevitenünk ( szerelmileg értem ). És ugy tünik ujra nyitottak vagyunk egymásra.mit tegyek, h ujra lobogjon a láng és folytassuk amit elkezdtünk. ( nem jártunk, csak akartunk )
2011. ápr. 15. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek meg,hogy kezgyétek az egészet előrről mint két ismeretlen.
2011. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te vagy a lány ha jól selytem.

Na most ha tényleg szeretitek egymást vagyis szerettétek és most ugy döntöttetek hogy összejöttök akkor neked is érdeklődőnek kell lenned a másik iránt különben eléggé egyoldalúnak fogja érezni és egy idő után azon fog gondolkodni hogy minek is csinálja?Mert nem látja hogy te érdeklődnél utána.

Tehát ennek az érdeklődésnek kölcsönösnek kell lennie.

2011. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagyis ha látja hogy kimutatod az érzelmeidet iránt (nem kell egyből mindent) akkor ö is így fog tenni és egy idő után szerintem ujra lángra kap, ha mindíg egy picit többt mutattok magatokból.


2.voltam

2011. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!