Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú! Hogyan kelthetném fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel régebben egy suliba jártunk. Anno állítólag tetszettem neki, viszont nem történt semmi(mert csak 1 évig jártam abba a suliba). Aztán ált. iskola után mindketten másik közép iskolába mentünk. Ez kb. 4éve volt. 2 hete csak úgy spontán eszembe jutott, és bejelöltem fbon. Aztán vártam, hátha ír nekem, de nem írt, szóval gondoltam írok neki én. Beszélgettünk, aztán eszembe jutott, hogy lesz egy suis "buli" és megkérdeztem, hogy jön-e. Azt mondta igen, meghívták őt. Ott találkoztunk, de inkább csak összefutottunk, köszöntünk hogy szia (mosolygott is) és ment tovább, mert még 2 ismerősével volt. Ez pénteken volt és hétvégén egyáltalán nem írt, én se írtam. Emiatt elég rossz volt a kedvem..úgyhogy írtam neki másnap akkor is beszélgettünk. Eddig akármikor beszélgettünk, mindig csak én írtam neki. De a válaszai alapján nem csak azért ír, hogy ne bántson meg, szoktunk hülyéskedni, meg viccelődni, de ez a beszélgetés kezdeményezés ez nem nagyon jön össze. még azt is mondta, hogy örült, hogy bejelöltem.

Nekem nagyon tetszik, szeretnék tőle többet is, de nem tudom mit kellene tennem.

Ha esetleg valaki tudna valamilyen tanácsot adni, hogy hogyan tudnám felkelteni az érdeklődését, annak nagyon örülnék:) tényleg nagyon tetszik..már mindenről ő jut az eszembe.

A válaszokat előre is köszönöm:)

16L



2012. nov. 24. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Félénk sztem a srác. Beszélgessetek sokat és akkor Ő is feloldódik :)
2012. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon félénk, biztos tetszel neki,és ő is többet akarna tőled! Szerintem tedd meg te az első lépést, kezdeményezzél!

Ülj le vele beszélgetni sokszor, és egy idő után, ha ő még mindig nem tett semmit sem feléd, akkor mond meg kerek perec neki,h nagyon kedveled őt, jó vele beszélni,és szeretnél vele közelebbről megismerkedni!

2012. nov. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
huh:) köszönöm mindkettőtöknek:) igen, én is erre gondoltam. vagyis reménykedtem benne.:) Megpróbálok még írogatni neki, de ha túlságosan közömbös, akkor inkább leállok majd ezzel! Köszönöm mindkettőtöknek mégegyszer:)
2012. nov. 26. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!