Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác, akivel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, akivel egy családi-baráti összejövetel alkalmával volt szerencsém találkozni. Hogyan kelthetném fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Bemutatkoztunk, de ennél több interakció nem is történt köztünk, ugyanis én eléggé csendes vagyok, nehezen ismerkedem. Egy közösségi oldalon ismerősnek jelöltem, ő pedig vissza is igazolt. Azzal az indokkal írtam neki, hogy vannak képeim a buliról, amit el is küldhetek neki, ha érdekli a dolog. Most ott tartunk, hogy elkezdtünk beszélgetni, de félek, hogy esetleg tolakodásnak érzi az egészet. Nem tudom, mit tegyek, hogy komolyan érdekeljem őt. Elég tanácstalan vagyok.


(mindketten a húszas éveink elején vagyunk)


2012. máj. 17. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
hat sok mindent nem kell tenned, szerintem csak legy onmagad ha neki tetszel ugyis tartani fogja veled a kapcsolatot ha meg nem akkor nem tehetsz ellen semmit esetleg annyit, hogy egy allarc moge bujsz es probalsz ugy viselkedni olyan dolgokat tenni ami neki tetszik ez meg nem fog semmi jora vezetni mer elobb utobb ugyis belefaradsz
2012. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján részedről mindent megtettél, amit tudtál, most Ő jön. Ha hagyja felbomolni a köztetek nyílt kommunikációs sávot, akkor hagyd a francba.
2012. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!