Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire nem kell egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nem kell egy hip-hoppos srác egy lánynak se, vagy csak túl csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Igen, hip-hoppos vagyok, de nekem fontosak a belsõ értékek. Manapság ez már tényleg nem számít senkinek?

16/f

www.facebook.com/sffooh



2012. máj. 15. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
érdekes fejed van
2012. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Bocs, de nekem nem jössz be, ja és nem vagyok liliomtipró!
2012. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem vészes..hát mit mondjak..nem divat:S (igen, van olyan liba pláne tini, aki ezt nézi)

Nézz hip-hopos csajokat..

2012. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Diarmand ***** válasza:

Hínnye, de viszketni kezdett a jobb kezem :)))



Viccet félretéve, ember tizenhat éves vagy. Gyereket nem akarsz. Menj bulizni, aztán majd négy év múlva próbálj komoly kapcsolat kialakítani egy csajjal. Addig semmi értelme míg full gyerekek vagytok.

2012. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Diarmand ***** válasza:
Pontosabban "gyereket nem akarsz?" Szal ne csüggedj, bőőőven van még időd. Kislányoknál meg ne csodálkozz hogy nem jössz be.
2012. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"Nézz hip-hoppos csajokat"

Kössz... de hol???

2012. máj. 15. 20:38
 7/16 anonim ***** válasza:
hipp- hopp
2012. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
koncerten esetleg?
2012. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem gondolod esetleg hogy egy csóró telepi srác vagyok egy rakat pénzt s.aró vasalthajú pózer gci között?
2012. máj. 15. 20:42
 10/16 anonim ***** válasza:
tök helyes vagy, de a hiphop nem jön be nekem, na meg fiatal is vagy
2012. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!