Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kelthetném fel újra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kelthetném fel újra, egy lány érdeklődését?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, van egy osztályban egy lány, akinél talán van egy csöpp esélyem.


Nagyszünetben, megyek oda a többiekhez, és mondja egy srác, "na itt az udvarlás ideje", jöjjek ide, a mert az a csaj vár...


Akkor nem mentem oda, mert tudom, úgy is hülyít, közben meg a csaj, gondolom meg megharagszik rám.



Nem tudnátok valami tanácsot adni, hogyan kelthetném fel az érdeklődését? :)


2010. nov. 16. 18:23
 1/4 kkzz ***** válasza:
Kicsit rosszul tagolod a mondatokat, nem gondolod?
2010. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi az építő kritikát, de mibe nem lehet belekötni?


Azért olvasható nem?


Köszi, de ilyen válaszokat nem kérek, ha nincs normális hangnemben megfogalmazva, akkor inkább ne is írj.

2010. nov. 16. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Menny be az osztályba egy űrhalyós sisakban, és semmi másban, akk romantikus leszelXDDD

Nah de komolyan: először is, beszélj vele, mind1 milyen cikinek érzed, mert nem nagyon fog veled foglalkozni, ha meg se szólítod.

Am nem kell bepöccenni, ha valaki kritizál, mert valószínűleg szar volt a napja, vagy tele a farka az életével, esetleg csak ilyen a természete.

2010. nov. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szyszkó válasza:
probálj meg közeledni a lányhoz! most attól h másokal is beszélgetsz szerintem nem fog meg haragudni!
2010. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!