Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan keltsem fel egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel egy olyan lány érdeklődését akinél már egyszer sikerült ezt elérnem?

Figyelt kérdés
megismertem egy lányt,aki eleinte annyira nem is tetszett,de én felkeltettem az érdeklődését,ismerkedtünk,találkoztunk,és minden rendben ment,bár azt mondta h nem tudja mennyire vagyok őszinte,az első randi után 2 nappal már bánom de kissé ittasan írtam neki egy sms-t, hogy örülök h megismertem, és h kicsit berúgtam és ilyenkor extra őszinte vagyok,és h jó lenne ha még a randin lennénk,mert jól éreztem magam. Másnap kaptam egy e-mail-t hogy neki túl intenzív ez a tempó,túl kedves vagyok,és túlmagyarázok mindent, meg h ő nagy dumás de nekem annyi mondani valóm van és elnyomom őt,pedig ez a randin nem így volt, csak ha chat-elünk... és azóta nincs is semmi érdeklődést. Tudom h nem kellett volna írnom sms-t de most fogalmam sincs hogy mit tegyek,mert meg kedveltem és szeretnék folytatást,hogy keltsem fel újra az érdeklődését?
2013. jan. 7. 21:32
 1/8 anonim válasza:
hát egyszerű leakar koptatni... a lányok ha írnak nekik ilyen sms-t részegen van sem ha szimpatikus vagy nekik örülnek ennek legalábbis az én tapasztalatom szerint...
2013. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
tom h nem a kérdésre válaszoltam de nem írtad h mien lány... egyébként a legtöbb lányt meg embert is a sejtelmességgel és kíváncsisággal lehet megragadni találj ki valamit és ne mond el mert ez titok... és húzzad ezzel de valami eredetit találj ki ami tényleg érdekes vagy beszélj neki rémbuszokban egy adott dologról írd körül amit kitaláltál de ne mond el semmiképp mi az... és ha akar tőled valamit ha nem a kíváncsisága fog úgyis győzni ha jól csinálod
2013. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a 1.komment: az a baj h gondoltam vagyis gondolom h leakar koptatni, és valószínűleg azért mert nem talált érdekesnek, vagy mert túl sokat meséltem magamról,köszönöm,azért vhogy megpróbálom újra felkelteni az érdeklődést...hátha megy
2013. jan. 9. 01:18
 4/8 A kérdező kommentje:
2. komment: milyen lány? én 23vagyok és ő is, pár hónappal idősebb, nem tudom mire érted h milyen lány, mindig azt mondogatja h csak óvatos akar lenni az ismerkedéssel,mert már megégette magát. Eleinte az mondta h meséljek magamról, aztán meg azt mondta h az volt a baj h túl sokat árultam el...ki érti ezt?? :)
2013. jan. 9. 01:22
 5/8 anonim válasza:
lehet valami olyat mondtál amit nem kellett volna valami durva dolgot valami nem tetszőt pl volt nőkről nem igazán tanácsos beszélni kivéve ha fényezni akarod h rajta keresztül bemutatod az odaadásod de ez sem mindig célra vezető továbbá a lányok nem szeretik ha valaki henceg ha dicsekszik valamivel... ne dicsekedj mutasd meg mit tudsz... egy hülye példa pl te tudsz a lovon állva egyensúlyozni miközben a ló vágtázik és közben 6 almát tudsz a levegőben dobálni na efféléket ne mondj hanem mutasd meg
2013. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem volt semmi ilyen, nem hoztam fel a volt csajomat, és nem dicsekedtem, egyszerűen azt mondta, hogy túl kedves vagyok, amikor kérdezgetett túl sokat árultam l magamról, és amikor kimutatta h tetszem neki, bezsongtam...tegnap összefutottam vele, beszéltünk pár szót, de azt mondta h megy mert programja van, de simán csak lerázott, annyit mondtam neki ha most tényleg elmegy, akkor nem fogom már keresni többször, de erre csak annyit mondott h ne zsaroljam...
2013. jan. 12. 07:47
 7/8 anonim válasza:
miért nem azt csináltad amit mondtam? én sokszor így csaltam el őket xD azt volt olyan h az volt a titok h a kisujjamra rajzoltam szemet meg szájat és bemutattam neki xDD
2013. jan. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ez volt a titok xD
2013. jan. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!