Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy keltsem fel egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel egy lány érdeklődését?

Figyelt kérdés
Nem a külsőmmel van baj. csak mindig valami unalmas témáról beszélek a csajjal. és ilyenkor gondolom hogy unatkozik, vagy ténylegesen unja a fejemet, tök unalmas az egész. nem tudom hogy hassak rájuk. segítsetek légyszi.
2012. júl. 5. 23:15
 1/6 A kérdező kommentje:
van hogy néha néha visszajön az érdeklődésük, de aztán elmegy megint.. vagy lehet csak én gondolom így mert facebookon dumálok vele és nem látom az arcát. de szerintem eléggé így van..
2012. júl. 5. 23:16
 2/6 A kérdező kommentje:
és attól tartok így cseszem el. ő ír rám végre valahára először, erre én meg elkezdek unalmas dolgokról beszélni vele.
2012. júl. 5. 23:18
 3/6 anonim ***** válasza:
asd :D
2012. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
meg igazából én azt gondolom mindig ha egy csaj tetszik de nagyon az esetem, hogy nem kaphatom meg. meg hogy a csajoknak valami ultra kemény ipari szöveg kell ahhoz meg lenyűgözés hogy felkeltsem az érdeklődésüket, vagy hogy legyen is valami. holnap lehet találkozunk egy partyba.
2012. júl. 5. 23:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne Facebook-on beszélgess velük!!! ^^

Akkor jobb lesz sokkal.

Én lány vagyok, velem is ez volt a szitu. De aztán elkezdtem találkozgatni a beszélgetôpartnereimmel és megedzôdtem.

A mostani barátomat is így ismertem meg. (:


Amúgy (akár fészen) kérdezgesd ki, hogy miket szeret, van-e hobbija, a családjáról, barátairól stb. A lányok szeretnek sokat beszélni.


Biztos találtok közös témát.

De (!!!!!!) ne mindig ugyanarról beszélgessetek!

Én nagyon unom ha csak 1 téma van fent végig... fôleg ha minden beszélgetésnél.


Jó ha megtaláltad a közös pontotokat, de ne mindig arról menjen az eszmeváltás. (;

2012. júl. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na ez most sokat segített! köszi szépen. akartam is írni hogy lányok is írhatnak ők talán jobban tudják mi jön be nekik:D
2012. júl. 5. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!