Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi jó lenne a lakásban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi jó lenne a lakásban?

Figyelt kérdés

Mivel hideg van illetve tél, ezért kevés dolgot lehet csinálni.

Arra gondoltam, felhoznam nálam. Itt lehetne egy filmet megnézni pizzázni sutizni bármit. Ha benne lenne, akkor le is feküdhetnénk. Szerintem alapvetően szereti a törődést, és a romantika sem állhat tőle messze.

A lány 17 eves, és élőben most találkoznánk először.



2013. jan. 7. 16:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Marha romantikus első randin lefektetni xD De amúgy ha valamire való lány akkor nem megy fel hozzád első randira. Ha meg igen akkor meg fektethető... 22/F
2013. jan. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Addig oké ,hogy lakás randi ,de a szex még korai szerintem... bár ha a lány benne van akkor csináljátok :)
2013. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan lányt akinek eddig 2 párja volt és az első randik mindig lakás randik voltak ,de soha nem volt szex az elején.
2013. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy jó ötlet, lehet a lány tolakodásnak veszi, inkább menjetek valami fűtött helyre pl pláza vagy mozi vagy ilyesmi.
2013. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 EffyStonem96 ***** válasza:

Hát, ha magamból indulok ki, akkor semmiképp. Én is 17 vagyok.

Nem tudom, milyen ez a lány, de ha nekem valaki ezt ajánlotta volna első randinak, tuti nem megyek bele. Nem ijednék meg, de finoman mást javasolnék helyette. Ha nem megy bele a srác másba, akkor inkább hagyjuk.

Szerintem elsőnek ez meredek. Pláne ha még nem is taliztatok soha.

Személyes: Én az előző barátomhoz talán a harmadik randi felé mentem fel. Addigra tudtam benne valamennyire megbízni, megismertem, és tudtam, hogy nem lesz semmi olyan, amit én nem szeretnék. Ezt értsd úgy, hogy nem feküdtünk le.

Visszatérve, elsőre ez szerintem nagyon nem jó ötlet, bár megint csak ott vagyunk, hogy nem ismerem a lányt...

Talán inkább vidd el egy cukrászdába, kávézóba. Az is lehet romantikus, beszélgette, jobban megismeritek egymást. Nekem ez jobban tetszene :)

Egyébként te hány éves vagy?

2013. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Én a barátommal ilyenkot mindig a plázába magyek. Meg friss a kapcsolatunk és nem szeretnénk már az első nap bemutatni a másikat az ősöknek. Tudnak rólunk de nem örülnek annak, ha itt lenne a barátom akkor ha ok nem. Ezért marad a pláza. De ott is lehet jó romantikus dolgokat csinálni. Engem első randin a barátom meghívott ebédelni és ami maradt a tányéron maradék, abból összetolt egy szívet. Nagyon aranyos volt :)

Ezen kívül még amikor megfogta először a kezemet. Ne siessetek annyira! Vagyis én nem akarom itt az érettet játszani, de szerintem tényleg lassabban. Van időtök :))

16/L

2013. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? ez nagyon korai.. oké egy dolog ha felmegy hozzád.. de ne akarj lefeküdni vele első randin.. főleg hogy még csak 17.. 5-6 év múlva már oké..
2013. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 rémuralom ***** válasza:
100%
Én első randit tuti nem szerveznék lakásra. Az első randinak meg kell adni a módját, cukrászda, kávézó, vagy valami hasonló hangulatos hely, esetleg mozi. És ha ez megvolt, utána, ha minden jól ment, felajánlhatod, hogy esetleg felmehetnétek hozzád. De maga a randi ne ott legyen.
2013. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Milyen 5-6 év? Az ókorban élsz te? A csaj valszleg amúgy sem szűz. Egyébként oké nem láttam még élőben, de mar eléggé jól elbeszélgettünk mindenről, és alapvetően bír engem.

A szexet meg ugy értettem, ha ugy van akkor lefeküdnénk.

2013. jan. 7. 16:41
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy menne egyből lakásra. Ha igen akkor sanszos hogy több is lesz mint sütizés, akkor az szuper. De amúgy nincs semmi normális hely a közelben? Pizzéria, kávézó, vagy valami ahol le tudtok ülni beszélgetni. Egy nagyobb városban nem hiszem el hogy nincs semmilyen hely, ha meg mondjuk ugyanabban a faluban laktok, akkor találj ki valami kreatívat
2013. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!