Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány. Hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem, már elég rég óta.

Régebben tetszettem neki, Ő is tetszett nekem, csak nem mertem elmondani neki, hogy szeretem, és legyen a barátnőm.

Eltelt, jó néhány hónap, és lett egy barátja, de 1 év után szakítottak. Már több, mint 5 hónapja nincs barátja.

Mostanság sokat találkozunk beszélgetünk, és vissza tértek a régi érzések, csak azt nem tudom, hogy Ő is így érez-e.

Úgy érzem, hogy már "felnőttem" és elmerem mondani az érzéseim, de félek, hogy Ő már nem így érez.

Nagyon jó barátok vagyunk, de ez nekem kevés! Nem tudok rá

barátként nézni!

Nem félek a visszautasítástól, csak attól, hogy barátok maradunk... csak nekem Ő több, mint barát!

Kérlek segítsetek! Kösönöm mindenkinek!

15/F



2013. jan. 7. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd neki azt hogy ez szerinted több mint barásátság és hogy te szereted öt. Èn ezt mondanám.
2013. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legjobb ha bevalod neki, hogy mit erzel iranta. Lehet csak baratkent tekint rad, de jobb ha megtudod minel hamarabb hogy mit erez irantad.
2013. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, lehet hogy ő is pont így gondol rád már, sose tudhatod:)
2013. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nemtudom miért de én a tettek embere vagyok és a helyedben inkább elhívnám olyan helyekre ahol sokat beszélgethettek, ketten vagytok...és akkor ott amikor eljön az alkalmas pillanat romantikusan átölelném...mélyen a szemébe néznék...és lassan megcsókolnám...


aztán ha ez nem jön be neki akkor tudom hogy le vagyok koptatva, vagy elmondja hogy ő is szeretné csak neki ez gyors


szerintem

2013. jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

"aztán ha ez nem jön be neki"


..és lekever egy jó nagy csattanós pofont, akkor egyből világos lesz, hogy nem szeret. A kérdező gondolom szeretné megúszni a pofont, ha lehetséges.:D

2013. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem az lesz a legjobb ha suliba kiállsz az ablakba és szerelmet vallasz. Aztán minden hétfő délutánonként

sulipszihológushoz kell járnod. És amikor ő kijön olvasó körröl akkor te ott várod az aulába és beszáltok a színű sötétkék kocsidba és hazaviszed és amíg ő megcsinálj a házit addig te körbe nézel a szobájában és kiröhögöd a Beatles albumait és mosolyogsz a mangán ami a tükre fölött van amit az egyik rajzőrült barátnője csinált 9.-ben !!! Aztán elviszed az Egri várba és veszel neki kürtős kalácsot és leültök egy padra egyik lábatokat a pad másik oldalára rakva így pont egymással szembe kerültök,csak a csaj Baetles táskája lesz közöttetek aztán a telótkon elkezditek nézegetni egymás képét és ő észreveszi hogy nem ő a héáttered és akkor megkérdezi és te erre rá megkéred hogy hívjon fel és az a kép fog megjelenni amikor elsőnek csókolóztatok. És akkor a csaj elkezd majd fázni és megkérdezi:

-Ez az a pillanat amikor a srác odaadja a csajnak a pulcsiját?

-Nem ez az amikor a beszálnak a kocsiba és felnyomja a srác a kocsiba a fűtést.

És beszáltok a kocsiba és még egy kicsit beszélegttek és akkor mondja a csaj:

-Az a kép amúgy nekem is megvan.

-Igen tudom de egy csomó mád embernekis mert a hülye Dave feltette twitterre.

És akkor ezen jót röhögtök és Happy end !!!


Na jó viccből félretéve. Mond el neki. Biztos hogy értékelni fogja az őszinteséged.

2013. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!