Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon csúnya vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. jan. 4. 16:24
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
52%

30

te most valamit nagyon benéztél olvasd már el a válaszom, lehet nem tudok írni, de te meg nem tudsz értelmezni

2013. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
42%
Miért, szerinted melyik részét nem értelmeztem helyesen?
2013. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
72%
69%-os húzz már innen. Ha feltette a kérdést, akkor nem csak pozitív dolgokra, álszentségekre vagy hazugságokra kéne számítania, amiktől csak jobban érzi magát, de nem a realitást látja.
2013. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
63%

"....Ja a 16 éves srácnak meg kb. annyi esze van, mint annak az ételnek, amelyet a kérdező általa vélten megeszik...."


ki beszélt arról hogy mit egyen?? mert én biztos nem (és ahogy nézem senki)

olyan dolgon vitatkozol ami meg sem történt

2013. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem meg te húzz innen :)

A véleménynyilvánításnak van egy módja.

Mondd, hogy nem tetszik és a franc sem fog beszólni nektek, de aki úgy beszél, mint egy kutyával az ne csodálkozzon, ha nem fog köztiszteletnek örvendeni.

Ha fel tudtad volna fogni mit magyaráztak itt mások, akkor nem is kifogásolnád.

2013. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
44%
Oké, erre főleg nem szólalok meg :DDD Kész :DDDDDDDDDDDDDD
2013. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
Arcra valóban szép vagy, de a kilókból valóban nem ártana leadnod. A saját érdekedben főleg.
2013. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:

" kamasz korában senkinek sem végleges a testalkata, a java részük túlsúlyos, majd 18 éves koruk körül kezd kialakulni a végleges testalkatuk. Barom, aki fogyókúrára biztat egy gyereket."


Zseniális vagy, de tényleg! :DDD

Honnan szülted ezt mégis? Komolyan megáll az eszem az ilyen önjelölt biológus zseniktől. Pont ezért van ilyen szinten ez a társadalom, mert az emberek nagy részének fogalmuk sincs a szervezet működéséről, a táplálkozásról...stb., és némelyek még terjesztik is a semmire sem alapozható nézeteiket.

Nem véletlen, hogy ennyi elhízott ember van, úgy látom...

2013. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%

"Ráadásul egy kamasz lányról van szó, kamasz korában senkinek sem végleges a testalkata, a java részük túlsúlyos, majd 18 éves koruk körül kezd kialakulni a végleges testalkatuk."


áá ez halál. orbitális hülyeség.


[link]


hirtelen ezt találtam, olvassa el mindenki...minden kib*szott mondatot kétszer, és fogja is fel!

2013. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 driverboy válasza:
Szerintem az arcod szép, mosolygós, ez nagyon jó, viszont egy 10 est ha leadnál, a tested is szép arányos lenne. Sok sikert. Ha változni szeretnél, és változol is, egy pár hónap múlva szívesen fogadnék egy két képet :)
2013. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!