Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon csúnya vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. jan. 4. 16:24
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
52%
Hát van mit fogynod.... Arcra nem vészes amúgy és ha lemegy a felesleg akkor még szép is lehetsz. De most nem vagy az.
2013. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
89%
A kövérség nem csúnyaság...
2013. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit fogyózz és tökéletes leszel :)
2013. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
70%

Hát szerintem pedig nem vagy kövér.

Nagyon is arányos, normális testalkatod van, ebben a korban pont normális, majd magasabb leszel egy kicsivel és akkor még ez is szétoszlik.

2013. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező: szerintem már annyira rájöttél a mai nap folyamán hogy többet ide felesleges kitenned kérdéseket a sok ost.oba tini vagy éppen kiéhezett b@lf@szok azok mind primitíven fognak válaszolni. Kíváncsi lennék a negatív ,primitívkedő válaszadók többségére, hogy vajon ők hogy nézhetnek ki...


Én azt mondom, hogy szerintem szép vagy.Nem vagy csúnya. És évről évre még szebb leszel. Nincs veled semmi gond.

Persze ha gondolod sportolhatsz,ledobhatsz pár kilót, de így is szép az arcod.

2013. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
87%
Ha le dobsz egy 10est,nálam jó leszel.Csak az elhízottság a bajod,alapból szép arcod lenne,ha nem lennél ilyen dagi.
2013. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
100%

Az arcod szép és előnyös,hogy mosolyogsz.

A melleid sem kicsik, sok pasi begerjed ettől.

Viszont, szerintem van rajtad felesleg és ez elég negatív dolog az én szemszögemből. De ez ellen tudsz tenni, ha tenni akarsz ha meg tetszel önmagadnak és elfogadod magad ahogy vagy az a legjobb! :)

Szerintem nem vagy csúnya egyáltalán!

2013. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. jan. 4. 16:36
 19/52 anonim ***** válasza:
100%

Ja és bár minden 16 éves ilyen képeket tenne fel.

Nem tudom ez szemet szúrt-e rajtam kívül bárkinek. Ez a lány nem kismikelve ribancruhákban pózol, hanem a mindennapi életéből kiragadott képeket mutatja meg, ami egy nagyon kellemes, barátságos benyomást kelt. Kutya, barátok, hobbi.


Süt róla, hogy szép a lelke. A kisujja is többet ér, ezeknél a hétvégi részeg libáknál.

2013. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,nem vagy csúnya.Fogysz pár kg-t és (tökéletes) leszel.
2013. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!