Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon csúnya vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. jan. 4. 16:24
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az arcod kifejezetten szép. Tényleg csak fogynod kell, és szuper leszel. Ráadásul még nagyon fiatal vagy, tehát biztos hogy még változni is fogsz, és ha lefogysz, mindenképpen pozitív irányba ;) F/18
2013. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
100%

szia, 16 évesen én is így néztem ki(itt a súlyfeleslegre gondolok) nagyon zavart, és az önbizalmam se volt épp eget rengető, de kb 17 évesen elkezdtem fogyni(de sajnos nem nőttemXD) és 18-ra már egyre több pasi próbált felszedni.

Most se vagyok nádszál kisasszony, hála égnek a mellemből nem fogytam, de én így érzem jól magam, a többiek meg kit érdekelnek. A lényeg, hogy mindig mosolyogj, és úgyis megtalál a herceged!;)

Amúgy, szerintem szép arcod van, még így is, hogy van rajtad mit fogni, ha meg fogysz, fogysz, ha nem nem, a lényeg, hogy jól érezd magad!

20/L

2013. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
36%
Tipikusan az a lány, akinek nem áll jól a duciság, fejre jó lennél egyébként.
2013. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
65%

OLVASTAM ITT OLYAN VÁLASZT HOGY NEM SZABAD AZ ÖNBIZALMAD MEGGYENGÍTENI, MEG HOGY MEKKORA GE.CCI AKI AZT ÍRJA HOGY CSÚNYA, AZOKNAK ÜZENEM: Ő tette fel a kérdést, ezzel vállalva hogy porig alázzák, vagy égig dicsérik (valószínű naivan az utóbbit várta). SEMI közötök ahhoz hogy egy embernek mi a véleménye egy adott dologról és ha azt nyíltan megkérdezik AZT VÁLASZOL AMIT AKAR, és ti abba nem szólhadtok bele főleg ilyen gyerekes érvekkel....


a véleményem az rólad hogy túlsúlyos vagy és csúnya, ráadásul a te saját híbádból úgyhogy ,megérdemled.


Tudod "azt eszed amit megfőztél" nah úgy tűnik te kicsit sokat főztél :DD


ha ezen változtatni akarsz az csak is rajtad múlik, ha ne akkor éld le így az életed....


16/F

2013. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
79%

Szegény kutya! Látszik a félelem a szemében, h ez most meg fog enni....


Amúgy igénytelennek tűnsz, nincs stílusod, kövér vagy.


Lehet itt szépíteni a dolgokat, de sajnos ez az igazság. Mondhatnám, hogy minden rendben van veled, de ez rohadtul nem igaz. Ha teljes életet szeretnél élni, akkor változtatnod kell az eddigi életviteleden.

Mozogni kell, normálisan enni, igényesnek kell lenned magaddal szemben.

2013. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagy csúnya, de szép sem.

Az alkatod tényleg változhat még, erre rásegíthetsz azzal, hogy normálisan, nem önsanyargató módon, ésszel dolgozol rajta.


A többi válaszolónak meg üzenem, hogy nevetséges azért ez az álszentség is, azzal pedig, hogy áltatjátok, hogy normál alkatú, inkább rosszat tesztek neki, mint jót! Nem vagytok jobbak a bunkó módon fanyalgóknál.


Ha valaki ide kiteszi a képét, annak nagy eséllyel viselnie kell a negatív kritikát is. Sőt, elvárható az őszinteség.

2013. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nagyon is csini vagy.

Sőt szerintem a testeddel sincs semmi baj.

Daginak dagi vagy,de ez szerintem nem is áll neked rosszul. Az arformádhoz illenek a teltebb idomok.

A szépség amúgy meg relatív,van olyan pasi akinek a vékony lányok jönnek be hosszúkás arccal,de engem például az ilyen nők egyáltalán nem vonzanak.

És vagyunk mi (Mert,hogy én is ilyen vagyok :)) akik ha nem is a kövér,de a hozzád hasonló formásabb lányokat kedvelik.Ez olyan szinten egyénfüggő,hogy sehogy nem lehet igen/nem -el válaszolni rá. Fogadd el magad,fogadd el a külsőd amivel amúgy semmi baj nincs és ha ezen túl vagy hidd el,hogy sokkal jobban érzed majd magad a bőrödben.


18/F

2013. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%

csúnya nem vagy, viszont fogynod KELL. menj át a Sportba, ott írnak neked NORMÁLIS diétát, meg edzéstervet is. vagy ha nem is írnak, mutatnak töménytelen mennyiségű segédanyagot az egészhez.


fel a fejjel, és sok sikert. a sorsod a saját kezedben van

2013. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
63%

Nem azzal van a baj, ha valaki elmondja a véleményét, hanem azzal, ahogyan ezt közli. Bunkók, ezen nincs mit magyarázni.

Ráadásul egy kamasz lányról van szó, kamasz korában senkinek sem végleges a testalkata, a java részük túlsúlyos, majd 18 éves koruk körül kezd kialakulni a végleges testalkatuk. Barom, aki fogyókúrára biztat egy gyereket.

2013. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
67%

Ja a 16 éves srácnak meg kb. annyi esze van, mint annak az ételnek, amelyet a kérdező általa vélten megeszik.

Legalább normálisan le tudnád írni a véleményedet te eszetlen. Az ember, ha egy olyan oldalon kommunikál, ahol írni kell, mint például itt, akkor tanulja már meg rendesen leírni a magyar szavakat. Akkor talán lesz hitele.


Arra pedig senki sem számít, hogy porig alázzák, mert normális ember nem csinálja ezt egy másikkal.

2013. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!