Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy engem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy engem nem rajonganak körbe a lányok sehol sem, míg sok fiút meg szinte maguktül megkörnyékeznek a csajok? Tényleg ennyire csúnya lennék vagy mi a baj velem? :/

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy alfahím.
2013. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem vagy kommunikatív nekem is ez a bajom bár manapság kezdek megnyilni :)
2013. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
engem sem rajonganak körbe. Sza.rok rá! Pattints egy sört komám
2013. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tyler913 ***** válasza:

És akkor mi van,ha nem rajonganak körbe? Ha akarsz valamit,ne várd a sült galambot,hanem Te válassz!


Eszem-f.szom megáll,hogy manapság minden srác arra vár,hogy őt szedjék fel a nők. Nehogy már kezdeményezni kelljen,mert az olyan ciki...

2013. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hallgass a 3.-ra:DDD
2013. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eléggé visszahúzódó, csendes, félénk srác vagyok, ráadásul szerintem még ronda is vagyok, bár néha úgy érzem, hogy tetszem valamelyik lánynak, mert szemez meg ilyesmi jelek voltak, vannak, de ők túl szépek hozzám, meg azért volt már, hogy egy csaj lerondázott, akinél véletlen mégis bemertem próbálkozni.
2013. jan. 3. 19:03
 7/10 Tyler913 ***** válasza:
Amíg úgy gondolod,hogy valaki túl szép/túl jó hozzád,addig nem is lesz csajod. És mit teszel azért,hogy jobb legyél?
2013. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kérdező küldj már egy képet és megmondom ronda vagy-e
2013. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg pattints ki 3-4 sört, aztán húzz a diszkóba. Ott még 2 feles és megoldódik a problémád.
2013. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3. nálam szinte mindig a csajok szokták megkérdezni és nincs vele semmi problémám...
2013. jan. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!