Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak a csúnya lányok "futnak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a csúnya lányok "futnak" a pasik után?

Figyelt kérdés
Én mindig "szerelmes" vagyok valakibe. Mármint vágyakozom valaki után, hogy milyen jó lenne ha a pasim lenne stb. De állítólag a szép lányok nem így vannak, mert utánuk futnak a pasik, nekik csak az a dolguk hogy válogassanak, nem az hogy ők nézzenek ki maguknak valakit. Ez tényleg így van? Akkor csúnya vagyok? :D
2012. dec. 29. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Csak az idióták futnak olyan kocsi után, ami nem veszi fel őket.
2012. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez egy rakas baromsag, ha tetszik valaki erezteted vele.
2012. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy csúnya vagy-e, nem láttalak még. De lehet, hogy így van, tisztában vagy önmagaddal.
2012. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, úgyis a belső számít (de csak akkor ha az átlag vagy annál szebb vagy mert fontos a külső is lássuk be). Hiába futnak a szép lányok után ha a többségükkel nem lehet értelmesen kommunikálni, nem fognak összejönni velük, vagy csak olyanok akik egy szinten vannak velük. Ne törődj a külsőddel, én is sokat foglalkoztam vele de beláttam hogy elsősorban mégsem az a legfontosabb.
2012. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont
2012. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden esetben így van. vannak csinos nők, akik felszednek pasikat,lehet te is ilyen merész, csinos, nyitott lány vagy, aki nem fél kezdeményezni. Van ilyen is. De általánosságban azt vettem én is észre, hogy a csúnya/kövér/duci lányok jobban futnak a "jobb" pasik után, mint a szebb nők. A szebb nők inkább nem futnak. De nem azért, mert nekik sok jut, mert ez nem így van. Hanem mert kivárják azt, akiknek tetszhetnek, vagy büszkeségből nem udvarolnak.


Amúgy ugyanez van pasiban is. Észrevettem, hogy a jobb pasik, de még az átlagosak sem nagyon udvarolnak, inkább passzívan várják a sült galambot, míg azok a pasik, akik általában a nők 99%-nak nem jönnek be, azok levakarhatatlanul nyomulnak, vagy leszólítgatják az embert.


Csak kár hogy ez a fajta férfitípus és a nyomulós csúnyácska lányok nem jönnek össze. Mert mindketten jobbat akarnak.

2012. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

a szépek is ha nagyon gázosak... hidd el van olyan lány aki kívűlről fullos de mégis gagyi szövege van, nem érti a humort, mindenen megsértődik, nem tud az emberekkel beszélgetni mert nem követi az aktuális divatot zenében, filmekben, telefonokban, ami ma "menő".

szóval hiába jó a külseje meg a ruhái

én pl. ilyen vagyok, és nekem kell futni a fiúk után mert egy se jön oda... csak akik tényleg szintén ilyen kis gázosak de mellé még rondák is, vagy szimplán 2 fejjel alacsonyabbak

én meg nem is tudom, hiszek még a csodában :D ez a legnagyobb bajom, hogy elhiszem hogy nekem is járhat normális pasi

és üldözöm őket.

volt már 2 normális pasim, 3-3 hónapig

ennyi idő kell kb. hogy rájöjjenek hogy nyomi vagyok

szóval nem biztos hogy csúnya vagy

de állítom jobb csúnyának de szuper arcnak lenni mint szépnek de uncsi kis humortalan, normális kommunikációra képtelen görcsnek

2012. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
rosszul van ez elintézve. eddig azt hittem nem vagyok csúnya, de mégse kellek senkinek szóval már kezdem azt hinni, hogy mégis:/
2012. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szimplán rohadt türelmetlen vagyok, ezért kezdeményezek én. :D Amúgy szerintem nem vagyok csúnya, de hát a szépség relatív. Biztos van, akinek én se tetszenék.


Bár akárkihez én se megyek oda, csak aki nekem megtetszik, azzal elkezdek beszélgetni, vagy valami. Nem várok arra, hogy elteljen fél év, mire rájön, hogy talán az a lány ott, na annak lehet, hogy bejövök, ja, elég csini, akkor most szólítsam meg? Hú nem is tudom, de mivan, ha mégse jövök be neki, és leégek, és, úristen mi lesz, és inkább mégse, és állok és nyáladzok tovább, az a tuti...

Mert kb a faszik 99%-a ezt csinálja... Hát ezért nem tudom minek várni.

2012. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
A férfiak balf*aszok, 99% nem mer odamenni lányokhoz, a maradék 0.9%bulikba megy oda, és a 0.1% nappal is mer kezdeményezni. Ez a réteg a magabiztos, és könnyű bekerülni, mert kevés a konkurencia, mindenki fél a lányoktól. ;)
2012. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!