Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak a csúnya lányok "futnak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a csúnya lányok "futnak" a pasik után?

Figyelt kérdés
Én mindig "szerelmes" vagyok valakibe. Mármint vágyakozom valaki után, hogy milyen jó lenne ha a pasim lenne stb. De állítólag a szép lányok nem így vannak, mert utánuk futnak a pasik, nekik csak az a dolguk hogy válogassanak, nem az hogy ők nézzenek ki maguknak valakit. Ez tényleg így van? Akkor csúnya vagyok? :D
2012. dec. 29. 21:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én nem igazán tudom hogy melyik kategóriába tartozom, nem is igazán foglalkozok vele, mert szerintem mindenkinek más tetszik, tehát én sok srácra mondtam hogy hűha milyen szép mennyire teszik nekem és a barátnőm meg: Úristen...te hülye vagy hát ez itt nagyon ronda. Tehát nem hiszek abban hogy szép ronda közötti különbség, ez leginkább ahogy észrevettem aki ronda akar lenni az ronda aki szép akar lenni az szép mert olyan hajat csinál magának hogy szép legyen, mert eltudja érni hogy olyan ruhákat vegyen fel ami csinossá teszi, hogy úgy mosolyogjon hogy még ha 100 kiló és 150 centis is akkor is a srácok odalegyenek érte, mert egyedül ami számít a kisugárzása az embernek az hogy mi árad belőle. Én is inkább a várom a jó szerencsét típus vagyok, nem akarok senkire rámászni vagy ráerőltetni magamat. Akik odajönnek hozzám két fejjel alacsonyabb, nah de nem is ez zavar hanem az az igazi szerencsétlenség árad belőlük. És most nemrégiben ránéztem egy srácra és beleszerettem a mosolyába és fél fejjel alacsonyabb nálam, és úgy érzem az egész életem letudnám vele élni, érdekes mi?
2012. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
42%

K*rvák<-Bunkó g*cik<-aranyos,visszafogott lányok<- rendes, (magányos), szeretetre méltó fiúk<-csúnya lányok


Ez a rend mostanság...


Nem feltétlen vagy csúnya, ha így érzel. Az őrült "szerelem" a 13-16 éves lányokra jellemző, nagyon! És akkor megközelíthetetlenek! :D

2012. dec. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!