Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Bejönnek nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejönnek nektek a testépítők?

Figyelt kérdés

sziasztok,


nem mintha a véleményetek bármilyen befolyással lenne rám, de azért megkérdezem, pusztán kíváncsiságból, hogy tetszenek-e a jóval átlag feletti izomtömeggel rendelkező fiúk?


azt veszem észre, hogy akinek kocka hasa van az már izmosnak számít a lányok szemében, mégha az egy 50kilós pávalegény, cérnakarokkal, akkor is.


én azt szoktam tapasztalni, hogy megbámulnak a lányok ha olyan ruhában vagyok, általában a kart szokták figyelni, mivel az látszik legtöbbször, de van aki szerint ijesztően nézek ki, meg ilyesmi, pedig azért nem vagyok még olyan izmos sajnos, csak a girhes átlaghoz képest vagyok feltűnően nagy.


na lényeg ami lényeg, ti hogy viszonyultok ehhez?


köszönöm,

19/F



2012. dec. 30. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem jön be. Nekem annyi bőven elég, ha erő sugárzik a férfiból, viszont a túl sok izom már kifejezetten taszít.
2012. dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekem egyáltalán nem jön be.
2012. dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nagyon.
2012. dec. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Én például szeretem, ha valaki kétszer akkora mint én, formás, izmos, mert nekem biztonságot nyújt. Én is sportoló voltam, ezért mindig is ez vonzott, de ez egyénfüggő. Nekem tetszik ha elveszek az ölelésében, vagy a pólóját hálóingnek hordhatom, de nem mindenki van így ezzel.

Lehet, hogy azok a lányok most még elmennek a cérnákkal, de 5 év múlva majd röhög magán, hogy egyforma méretű nadrágot hordott a pasijával :).

Ismerkedj olyan lányokkal, akiknek tetszik a te alkatod.

2012. dec. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
nem
2012. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4! Te csak a két végletet ismered?
2012. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszenek az izmos pasik sem a kövérek! Magas (min 185cm) és vékony,jóképűek vonzanak.
2012. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. szerintem azért nem lehet véletlen, hogy Arnold, Dwayne, Diesel, Stallone filmekbe szinte biztosan lekerül 1-1x a póló a színészekről. a mostani média nyomatja ezeket a "modellfiúkat" hogy nagyon szépen fogalmazzak, szerintem ezért lett ilyen drasztikus ízlésváltozás mind a fiúk mind a lányok esetében.
2012. dec. 30. 16:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugi kérdező,én is átlag feletti izomtömeggel rendelkezem,ez csaj függő,de a jó alakú nőies csajoknak ez igenis imponál ha edz a pasas,plána ha mellette még céltudatos is,ami szinten mindig igaz az esetek 98%-ban.
2013. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek. Nem akarok általánosítani, meg ez nem is az én véleményem, de azt mondják h a nagy tömegekkel meg az ilyen kigyúrt testtel a beképzeltség is együtt jár. Nyílván olyanok is vannak, de ilyen ,,modellfiú" kategóriában is előfordul. Megoszlik h kinek mi tetszik, én szeretem ha egy férfi férfias, szal ha választani kéne a modellfiú és a testépítő között, lehet h az utóbbit választanám...
2013. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!