Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ázsiai fiúk! Nektek bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai fiúk! Nektek bejönnek az európai lányok? El tudnátok képzelni az életeteket egy európai lánnyal?

Figyelt kérdés

Annyira szeretnék ázsiai fiúkkal ismerkedni és itt legfőképp nem szerelemre gondolok.......

Normális válaszokat légyszi



2012. dec. 25. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
nem tudom, hogy ez hogy van, de több helyről hallottam, hogy a japán nők ölni tudnának az európai férfiakért. lehetsz akármilyen ronda, dagadt, neki akkor is befutó vagy. szóval csúnya férfiak ne csüggedjetek
2012. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
szeretni europai lanyok, ok lenni bevallalosak, es konnyen vihetni oket agyba
2012. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

a kérdést nem magyarul kéne írni

és nem ide...

2012. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Rám rámnyomult egyszer egy, szóval minimum egy már él az országban, akinek bejönnek.
2012. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Dugni akarsz kis 8 centis kukackás vágott szeművel? Olyannal akinek hosszabb fanszőrzete van mint a merev p ö c s e? Ami ráadásul egyenes, nem is göndör. Te beteg vagy!
2012. dec. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

bejönnek hát! el is tudom képzelni, igen.


(egyik előző válaszolónak)

ezzel már legalább kettő van az országban.


érdekesség:

az ázsiai szülők ezt az "a párod legalább legyen kínai/japán(... mindenki ahonnan származik)" hozzáállást a lánygyermekeknél jobban erőltetik. az ismerősöknél legalábbis biztos.

szóval jobb, hogy nem fiú vagy.


ami viszont engem érdekel:

miért írsz ilyet, hogy "elképzelni az életet" ha legfőképp nem szerelemre gondolsz? állampolgárság megszerzése? hosszútávú szexkapcsolat? (az mi?)

2012. dec. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem ezt az elképzelés dolgot mivel teljesen más a két kultúra
2012. dec. 28. 11:28
 8/10 valtozovaltozatlan válasza:

Ahogy én szemlélem ezt a problematikát, nem azzal van a baj, hogy az ázsiai fiúknak netán nem jönnek be az európai lányok. A probléma akkor válik égetővé, ha úgy kérdezed "El tudnátok képzelni az életeteket egy európai lánnyal?". Itt két frakcióra esne szét az ázsiai társadalom. Liberálisokra és konzervatívakra, ha olyan fiúról van szó aki nem európai kultúrkörben nevelkedett.


Azok a fiúk akik már európai kultúrkörben nevelkedtek ez a kérdés teljesen irreleváns, tehát nem tesznek különbséget európai és ázsiai lányok között.


Személy szerint európai lányok szebbek és erősebbek, mint ázsiai testvéreik.

2013. jan. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

erősebbek? hát matekban nem az biztos.

nem is olyan odaadóak és kedvesek mint az ázsiai "testvéreik" arról ne is beszéljünk, hogy a kinézet szórása is igen nagy.

2013. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 valtozovaltozatlan válasza:
79%

#9 "Személy szerint..." Ha egy szubjektív véleményt kritizálsz azzal semmi építő jellegű választ nem adsz. Míg a kérdezőnek az egyéni véleményem építő jellegű.

Minden esetre nem ellenkezem és igazat adok neked, hogy nagy a szórás. Az odaadás és kedvességről nézeted nem csal, én úgy gondolom ez az ázsiai kultúra miatt alakulhatott ki, és viseli annak sajátos jegyeit. Természetesen nem akarom megint hangsúlyozni, hogy ez már teljesen személyes vélemények cseréje, azonban meg kell említenem, hogy az "ázsiai kedvesség és odaadás" belenevelt aspektusa nem feltétlenül enged teret az individuum szabad kifejlődését, magyarán azt akarom kifejteni, hogy inkább olyan lányt választ egy férfi véleményem szerint, aki ízig vérig olyan amilyen, és nem azért mert "belenevelték". Olyan becsmérlő tényezőkre nem is akarok kitérni, hogy ilyen lelki állapotok között egy nő néha "kiszámíthatatlan" kitörésekben is szenvedhet.

2013. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!