Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők (ffi)! Nektek...

Testépítők (ffi)! Nektek bejönnek a testépítő nők? 17 / f vagyok 1 éve kondizok teljes erőbedobással, de nehéz elhinnem h a testépítő csajok bejönnek a pasiknak.

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 21:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
Persze, hogy nehéz elhinned, mivel a legtöbb férfinak nem jönnek be a testépítő nők (nem összetévesztendő a sportos alkatú nőkkel!). Ennek oka, hogy a testépítő, túlzottan izmos nők férfiasnak tűnnek és tekintélyesebbnek, mint némelyik férfi. Ha tetszeni akarsz a férfiaknak akkor ne vidd túlzásba!
2010. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igazából offszezonban annyira nem látszik rajtuk hogy baromi nagyok lennének.Általában csak annyi hogy nagyobb a karjuk azt kész.

Versenyformában már más a helyzet.

2010. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszd de fiu vagyok és hetero mint leírtam. Csak nagyon érdekel hogy ahova járok konditerembe ott is van nálam 2x erősebb nő és hát durva hogy ez egyes pasiknak tetszik ... Am igen akik alakot formálni járnak le azokon nekem is megakad a szemem.
2010. nov. 28. 22:18
 4/11 anonim válasza:
első vagyok - Nem olvastam eléggé figyelmesen a kérdésedet, elnézést kérek. Ez esetben egyet értek veled, szerintem visszataszító, ha egy nő túl izmos, nekem se jönnek be.
2010. nov. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem valamiért bejönnek, nem tudom miért. Talán azért, mert annyira távol állnak a nyafka kétszínű műcsajoktól, akikből már annyira elegem van. Szerintem ők nem cicóznak, egy jobb-horoggal tesznek pontot a vita végére :)

Szívesen jönnék össze ilyen nővel, hajtóerő is lenne számomra, hogy én is rendesen csináljam a gyakorlatokat. Ugyanakkor nem érezném magam kisebbségben, mert észben így is én állnék magasabb szinten - elnézést ez ömlengésért.

2010. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem nagyon tetszenek a sportos csajok, főleg azok akik lovagolnak. :-D

Viszont a testépítő nőkre ránézni sem tok...

2010. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem undorítóak :) Bár abban egyetértek az előttem szólóval hogy tényleg nem egy plázacicák
2010. nov. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Végülis igen.És ahogy írták is a fotókon látott formát az utolsó hónapokban érik csak el.

Viszont a fitneszversenyző csajok nem csak bejönnek,de szerintem a lehető legszebbé formálják a női testet.

2010. nov. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Addig, amíg nem nyúlnak kokszhoz, semmi baj nincsen a testépítő nőkkel.


A sok koksztól viszont eltorzul az arcuk, elmélyül a hangjuk, és a csiklójuk akkorára nő, mint egy f@sz. Hát ez nagyonnemjön be.

2010. nov. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább egy testépítő csaj, mint egy dagadék.
2010. nov. 29. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!