Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak nők, akiknek bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak nők, akiknek bejönnek a testépítők?

Figyelt kérdés
Mert nekem nem, de azt látom, hogy egy csomó fiú állandóan gyúr, hogy nagy izmai legyenek... tényleg kell ez valakinek? Persze az jó, ha szép szálkás, de a nagy izmok? Főleg, ha emellett 170 centi...
2008. márc. 15. 07:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ez az anorexia férfiban.
2008. márc. 15. 07:44
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

jó meglátás, még ha orvosilag erősen sántít is a dolog. Az anorexia jó definált betegség, testképzavar, amely célja, azaz a vékonyság teljesen légbőlkapott, míg az izmok növelésének vágya akár az evolukcióból is levezethető, az erősebb jobb, de legalábbis esélyesebb elvből.

Jelenség szempontból viszont lehet igazad is akár, de azért erősen sarkított a dolog. :)


Visszatérve a kérdésre.

Nyilván vannak nők, akiknek ez tetszik. Nem vagyunk egyformák (hála az égnek).

2008. márc. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Hát engem kifejezetten taszítanak ezek a férfiak! Legyen arányos! Pl. tök gsztustalanok azok a pasik, akik agyonra ki vannak gyúrva, közben meg 165 cm magas! Az izmaitól még a tökét sem tudja megfogni!
2008. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem sokszor az jut az eszembe, hogy mennyire lesznek majd azok a fiuk impotensek 40 eves korukra akik nemcsak gyurnak de meg ilyen-olyan szteroidokat is magukba tomnek a terfogat novelese erdekeben...

S legyen barmilyen mutatos is az az izom mekkora csalodas ha mar mint ferfi nemsokra kepes.

En imadom a parom, mert formas, "kis helyre" olyan "tancos" alkat. Nem dagad a gorogdinnye a hona alatt de nem is vekony.

Nekem nem jonnek be a testepitok.

2008. márc. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

nekem sem jonnek be a testepitok. Lehet h mutatosak de az atlaguk agyilag es erzelmileg is sokszor ures. Arra jok h megjelenj valahol veluk h dicsekedj fiatal korodban h milyen pasit is tudtal osszeszedni, de masra nem. Amikor meg mar egy lany idosebb lesz akkor mas dolgok jobban eloterbe fognak kerulni, mint pl csaladalapitas, es ki bizonyul megfelelo apukanak. az ilyen allandoan magaval van elfoglalva h neki mi a jo es nem az h neked mi a jo meg egesz nap a konditerembe log. Aztan csatlakozom az elottem levohoz a legtobb az agyban nem is olyan jo... Kb olyanok mint lanyban a plaza cicak... de ez megint csak altalanositas tehat tisztelet a kivetelnek!!!!

Az en pasim magas, sarmos, kek szemu, de van rajta egy kis pici felesleg foleg a pocakjan es igy tunderi igy aranyos!!! es egy nagyon kedves odafigyelo erzelmileg gazdag ferfi aki azt nezi h nekem mi a jo. en meg azt h neki.

2008. márc. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire durván van kigyúrva... és mennyire illik a személyiségéhez! Pl. én imádom, ahogy az erős karjaiba szorít a párom :) :) :) De az szerintem is taszító, ha már kilógnak az erek a karból, és alig ud menni a pasi a nagy izomtömegből... szóval a középút...
2008. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Én imádom, de csak nézegetni. Nem szeretném, ha olyan pasim lenne aki többet áll a tükör előtt mint én, és mindig a terem lenne az első nála.
2008. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
81%

Egy arányosan izmos test igenis szép, és nem minden testépítő izomagyú bunkó, ők is csak olyanok mint az átlagember. Van köztük tahó is, meg értelmes is. Mint ahogy orvosban is van paraszt és érzéketlen,(hiába van diplomája, ha puskázni vagy magolni megtanult valaki már az általánosban, onnan egyenes út a diploma), meg van lelkiismeretes orvos is persze.


Attól, hogy valaki konditerembe jár, még nem lesz belőle pár hónap alatt kigyúrt Arnold Schwarzenegger, viszont egészségesebben eszik és él. Egy igazi testépítő ugyanis nem cigizik, nem drogozik, nagyon ritkán iszik alkoholt, mert ezek egyszerűen nem férnek bele a testépítő életmódba, akkor nem fejlődnének. Napi átlag 8 órát alszanak, mert az kell az izmok regenerálódásához. Tehát nincsenek orgiából orgiába fúló bulihegyek sem. Sokkal egészségesebben és értelmesebben élnek és esznek, mint sok átlagember. Azon kívül meg csak a barmok szednek szteroidot, az is csak lófüttyöt ér izommunka nélkül. Még izommunkával is csak minimális a különbség, tehát az átlagtestépítők 99,9999 %-a nem él szteroidon, mert olyan minimális a különbség, hogy kurvára nem éri meg. Ezt csak az az átlagember hiszi, akinek halvány gőze nincs a testépítésről.


Sok nőre is ráférne egy kis mozgás, iszonyú mennyi dagadt nő van, aki még ráadásul el is hiszi, hogy milyen "nőiesen" jól néz ki. Aki 100 kilós nőként azt mondja, hogy nem szivesen cserélne Jamie Eason külsejével, az valószínűleg oly mértékben frusztrált, hogy még magának is hazudik.


Mindent lehet túlzásba vinni, a testépítést is, persze hülye ember az élet minden területén van, miért itt lenne a kivétel, naná hogy itt is vannak idióta beképzelt seggfejek.


De aki normális mértékben csinálja, és érzelmileg is tudja hol a helye, azzal mégis mi a gáz? az hogy van egy egészséges életvitele, esztétikus teste, ezzel mi a baj?


Jamie Eason:


[link]

[link]

[link]

[link]

2008. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Kössz a képeket! :D
2008. máj. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Hát nekem bejönnek a testépítők pl a barátom is testépítő de nem gyógyszerekkel meg minden ilyen szarral hanem kemény munkával.Úgy az igazi:D :P
2008. szept. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!