Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak nők, akiknek bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak nők, akiknek bejönnek a testépítők?

Figyelt kérdés
Mert nekem nem, de azt látom, hogy egy csomó fiú állandóan gyúr, hogy nagy izmai legyenek... tényleg kell ez valakinek? Persze az jó, ha szép szálkás, de a nagy izmok? Főleg, ha emellett 170 centi...
2008. márc. 15. 07:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj csak bele.Jársz a csajodal és épp 1 discoból tartotok hazafelé amikor elétekáll 2-3 csavó és elkezdenek erőszakoskodni.Na akkor majd szerinted mivel véded meg a barátnődet?A csajoknak biztonság kell és nem egy 180cm-s 50kg-os f@tökű fogpszkáló, akinek csak a szája nagy.


Eddig én is azt hidtem hogy minden kondizó ember csakis izomagy lehet, aki mindenféle port és tabletát beszed, csakhogy izmosodjon.Nemrég muszály volt elmenem edzőterembe, mert ferdült a gerincem és kezdtem qazimodóra hasonlítani.ekkor szembesültem vele hogy ezek az emberek a társadalom kis csoportját alkotják és szépen összetartanak, mert öszeköti őket a hobiuk.Már lassan 1 éve járok rendszeresen gyúrni, és már vannak a teremben barátaim is, akiket csak ott ismertem meg.Igaz gogy némelyik 190-200 cm és akkora mint a ketesszekrény, de nem nevetnek ki ha kisebb súlyokal gyúrok mint ők.Inkábbb az akaraterő kerül előtérbe.És bátran állítom hogy egézségesbben élnek mint a hétköznapi tv buz! emberek, met ők igenis odafigyelnek mit esznek meg.Vannak akik verseny szerűen csinálják, vannak akik hobiból, de nekik ez a céljuk. Neked mi a célod?

2009. okt. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem régebben nem nagyon jöttek be, de most beleszerettem egy srácba, aki testépítő, és imádom! Igazából nem nagyon válogathatjuk meg, hogy ki tetszik meg..

16/L

2011. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!