Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szereti? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szereti? Vagy csak játszik vele?

Figyelt kérdés

le írom a szituációt,hogy mi van.

Nah úgy kezdődött,hogy én össze akartam jönni egy lánnyal aki nem túl idős(a lány 14 éves) (én 17 vagyok) és a kép be bejött egy (21 éves barátom (ismerősöm) haver tudjátok.hogy értem.A lánnyal már én sokszor találkoztam a 21 éves ismerősöm 2x ma "össze is jöttek" meg puszilták egy mást és meg beszélték hogy járnak. Ugye én oda meg vissza vagyok a kis csajért fülig bele estem. És ez fel b@szta az agyam mikor most így összejöttek.

Nah szóval mondom a kérdésemre a szituációt.

a csávót (21-évest) ismerem réggebről mert unokatestvéremmel együtt volt jó darabig úgy is mertem meg

Nah ugye az is eléggé b@ssza az agyam hogy összejött vele és lenyúlta előlem.

de mikor együtt sétáltam fele hazafele most nem rég

képes volt egész végig arról beszélni hogy unoka testvéremel milyen jó volt meg milyen dögös volt mikor kicsípte magát és idézem egy mondatát: DE jó lenne ha megint haza jönne jól el lennék vele)ez után még szóba hozta azt hogy mit csinálhat most unoka tesóm mennyire szex éhes már ......stb......(unoka testvérem annyi idős mint én 17) azért szakítottak mert elköltözött másik városba uncsi tesóm


hát nagyon érdekli akkor a kis csaj szerintem

És 21-14 7 év kor külömbség az se kevés

vagyú gy hogy nekem azt mondták én is öreg vagyok hozzá és csak 17 éves vagyok.


DE lehet az is hogy engem túlságosan el vakít a reménytelen szerelem :'( ezért kérném a ti véleményeteket is



2012. dec. 29. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak kiakarja használni a 14 éves csajt. Ha tényleg szeretné szerelemből nem szórakozna mással, és nem is beszélne másról ilyeneket. Ez egy köcsög :)
2012. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ebben engem az bánt a legjobban hogy én mindent meg adnék a kis csajért mindennél jobban szeretem és ő meg csak kihasználja
2012. dec. 29. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Átérzem a helyzeted haver... :) Még ha én nem is vagyok szerelmes, csak rettentően vonzódok valakihez reménytelenül, de akkor is. Az élet néha egy kib*szás, és ez ami történik veled most nagyon dühítő és egyben fájdalmas is. Ugyanezt érzem most én is :) Nem könnyű tovább lépni, én sem tudom mit tegyek, tanácsot nem tudok adni éppen ezért :( :) Bocs az offért.
2012. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem csak én érzem hogy mennyire fáj ez.És nem tudom semmivel elterelni a figyelmem.csak erre tudok gondolni és arra hogy soha nem lehet az enyém
2012. dec. 29. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosan, nálam is. Ráadásul most itt a szünet, semmi nem tereli el a fgyelmet. Én már éppen ezért várom az iskolát :D Lehet nem lesz jobb, viszont rosszabb sem az biztos. Valahogy ezen túl kell lépni és közhely, de ezt csak az idő mulaszthatja el. Az elején szar lesz 1-2 hétig, akár egy hónapig is, de aztán szépen elmúlik mint a nátha :) Társaságba kell járni, mert ha csak otthon ülsz és ezen gondolkozol biztos hogy nem lesz jobb. Épp erre lesz jó a suli:)
2012. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kiakarja használni a kis csajt, plusz téged idegesíteni vele, hogy nem elég hogy a lányt akit szeretsz elveszi hanem még az unokatesódat is jól meg szexeli, nah érted.... Én szerintem fájdalmat akar okozni neked, a csajjal max lefekszik egyszer és otthagyja a csaj meg ott fog sírni neked. csak a durva az az egészben hogyha a csajt figyelmezteted hogy a srác tuti csak szexelni akar veled akkor meg te leszel a szemét köcsög. én azt csinálnám hogy nem folynék bele. MAximum a csajnak megmondanám hogy szeretem és kell nekem, de nem kell érte elhagyni a a srácot csaka azt akartam hogy tudja hogy szeretem, Így a csajnak van választása mert lehet téged jobban szeret ha meg nem akkor várjál...tudom nem szp dolog de hagy essen pofára, és utána ott fog sírni az öledbe
2012. dec. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztm a lány mindkettőtöknek fiatal még de csak mert még 14 de már akkor inkább te illenél hozzá korban, és tleg nem érdekelheti sztm a kis csajt unalomból szedhette fel.. nem a te hibád h a kis csajnak meg az idősebb kell.
2013. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ki akarja használni a csajt...nem az unokatesódról áradozna,ha tényleg szeretné
2013. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!