Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú az osztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az osztályban akit szeretek de ő már másik lányba szerelmes és az a lány nem is szereti a fiút és csak játszik a fiú eszével én meg szeretem a fiút de ő nem vesz észre! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tyűű a hétcázát neki,én ezt nem értem.
2012. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt jól megfogalmaztad egy mondatban, vessző nélkül :D

Amúgy most elvakítja a srácot a szerelem, nem tudsz mit tenni

2012. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mond el neki hogy szereted ...
2012. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kicsit érthetetlenül fogalmaztál... de szerintem lehet, hogy csak simán nem vagy az esete. lehetsz szép, kedves, aranyos, népszerű, sőt, lehetsz akár az esete is, de van, hogy két ember egyszerűen csak nem talál egymásra, vagy nem jön össze nekik. majd találsz másikat. 15f
2012. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!