Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy srác feltűnően kerül, ahol én vagyok, onnan látványosan elmegy, de amikor én mentem el, utánam jött és sokáig nézett utánam (azt hitte, hogy én nem látom)?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 21:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
sms?? mer azt még nem találtam meg kiírva ha mondjuk ha tod hogy ő néz téged akkor irj neki 1 sms-t hogy menjen oda hozzá vagy csörgesd meg ha tod a számát
2009. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom a számát.
2009. aug. 27. 14:43
 13/15 anonim ***** válasza:
Biztos van közös barátotok ismerősötök, meglehet az ilyesmit szerezni, pláne fiatalabb korban, mert gondolom azok vagytok a fiu viselkedése alapján, mivel gondolom nem a tecsoba kerülgetitek egymást a konyhagépek osztályon XD
2009. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ő 27, én 24. Nincs közös barát, csak közös ismerős, aki meg finoman szólva sem barát.
2009. aug. 27. 20:38
 15/15 anonim ***** válasza:
na mi lett végül?
2012. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!