Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Hogyan lehet megközelíte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan lehet megközelíteni titeket? Mert ugye az sok és ciki is, ha egy lány feltűnően "nyomul", de az is idegesítő, ha túl tartózkodó, akkor mit csináljon? Hogyan mutassa ki az érzéseit? Vagy hogyan bátorítson titeket? 21/L

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt had a férfiakra. :) Ők a vadász lények, és a vadak ti vagyok. :)
2010. nov. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem az is izgalmas ha egy lány közeledik.

A férfisaknak is van olyan napjuk hogy lusták.

Szerintem nem kell nagyon nyomulni, de nem is legyél túl tartózkodó.

Egyszerűen legyél nyitott, barátkozó. A többi alakul. Szerintem ez fordítva is így van. Legalábbis eddig ez a tapasztalatom.

2010. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

adj jeleket, bár magamból kiindulva még úgy se biztos a siker, mert van amikor pont attól ijedek meg:D de nálam ez elég hangulatfüggő, van amikor bátrabb vok, van amikor félénkebb.


a lényeg h tudja h van esélye, akk vszínű h megpróbálja h a tetszel is neki.

2010. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint örülnék, ha egy lány kezdeményezne.
2010. nov. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

őő, legyél életvidám mosolygós.

Ha ilyen mérhetetlen szeretetéhséged van, az elsőre riasztó,szóval fogd vissza magad : )

2010. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
valami olyan 5letet kell kitalálni, amitől már mer kezdeményezni. Ha nem akarsz állandóan rámosolyogni ésszemezni vele, akkor passzolj oda neki egy msn címet vagy egyéb elérhetőséget, vagy egy helyet időponntal, és ott találkozzatok. De ne mondj neki semmit miközbe odaadod, köszönj, egy csábító pillantás, és a srác meg lesz veszve érted :)
2010. nov. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden srácnál más válik be. Én például szeretem, ha egy lány képes őszinte lenni és megmondani a "frankót", így senkinek sem kell kerülgetnie a forró kását.
2010. nov. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Funktasztikus ***** válasza:
figy akkor jó ha nekem is baromira tetszik a lány:) de ha nem és nyomul ugy már tényleg idegesitö
2010. dec. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
engem metróval és egy kevés gyaloglással lehet megközelíteni
2010. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!