Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Annyira idegesít...

Miért van ez? Annyira idegesítő már. Neki nem ciki?

Figyelt kérdés

a barátom melózik, igaz csak alkalmi melós, mellette végzi az estit. 20éves. és otthon lakik, szoval még albérletre sincs gondja.

és hetente kap 18-20.000.-ot

És amikor a húgára, ruhákra vagy a haverokra kell költeni akkor nem sajnálja a pénzt. vagy amikor vesz valamit a szobájába, mélynyomót vagy bármit. arra kiad 5-7ezreket.

de amikor én mondom hogy havonta 1x menjünk el valahova, mindig beadja hogy neki nincsen pénze, levan égve. És max 2000.- van mindig nála:S

Tegnap is elment a húgával pestre, kajáltak meg minden el*aszott vagy 5-6ezret. és ma meg akarunk menni vhova, és ő megint csak 2ezret hoz. Hát nagyon unom már.

És még a bérletre se költ, bliccel bkv-n, max a volán bérletet veszi meg.

jogsira gyűjt már van neki 50ezer, de könyörgöm havonta "rám" nem jutna 3-4ezer, másra meg juto.O


2010. nov. 13. 14:00
 1/8 A kérdező kommentje:

és mőg ő mondja az apjára hogy zsugori meg spúr.

azért az szép kis összeg ha egy héten melozik 3napot. és egy nap kap 10ezret vagy legalább 8at.

akárhogy is számolom az 1héten legalább 20ezer ft vagy több.

és abból sajnál elvenni 3-4ezret????

2010. nov. 13. 14:02
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ha pénzhiány miatt nem megy el veled sehova akkor az csak kifogás, igazából nem is akar menni.

ha meg az a baj hogy buliba csak 2ezret hoz akkor nem értelek... minek kéne oda több?

2010. nov. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha rád sajnálja a z a 3-4 ezret akkor el kellene gondolkodnod azon hogy tényleg szeret -e! nem ?!
2010. nov. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ja nem az a baj, hogy nem akar velem lenni! mert amelett is találkozunk. de nem vagyunk nyugdíjasok hogy otthon üljönk.

igy olykor feldobom, h menjünk el vmerre.

és moziba is multkor hozott 1200.- :O és sír, hogy neki nemjut popcornra, csak jegyre

nő vagyok olykor nemekis jolesne ha meghívna vmire, de ez lehetetlen:S

2010. nov. 13. 14:09
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom így is dugsz vele, akkor meg?!
2010. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudod olyanra nekem sincs soha pénzem amit nem akarok. Lehet, hogy ez van a dolgok mélyén, lehet nem is nagyon akar moziba menni, csak miattad megy. Ilyenkor én is nagyon sajnálok még 100 Ft-ot is
2010. nov. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De visszahívnád te is vagy csak te várod el??! Ezt sosem értettem miért kell elvárni, hogy fizessenek helyettünk. Nekem is volt egy barátom ezer éve szerencsére és ő is azt mondta állandóan, hogy le van égve. Én meg fizetgettem nagy lelkesen, mert a milliomos kis p*cs csemetének nem telt esszem meg. Na mindegy. Szerencsére 4 év tapasztalat lett belőle semmi több. A férjemmel (most már férjem)tök evidens volt, hogy egyszer ő fizet egyszer én. Volt hogy bevásárolt nekem, mert én főztem neki, mikor nálam volt (albiba laktam egyedül). Én akkor jöttem rá, hogy ez így lenne normális.

Ne várd el, hogy ő fizessen. Kezd el és hátha beszáll. De vigyázz nehogy úgy járj mint én anno.

Ha nem hajlik rá, akkor meg hagyd a fenébe... tudod mit várhatsz tőle a közeljövőben is.

2010. nov. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
normális ember nem költi a pénzét hülyeségekre mint mozi mikor otthon is meg lehet nézni a filmeket ingyen, bulizáskor sem kell költekezni ész nélkül mert semmi értelme. de persze mindenki arra költi ami fontosabb neki, a barátodnak más a fontos nem az ami neked. ennyi.
2010. nov. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!