Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy srác feltűnően kerül, ahol én vagyok, onnan látványosan elmegy, de amikor én mentem el, utánam jött és sokáig nézett utánam (azt hitte, hogy én nem látom)?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szégyellős:)
2009. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
valószínűleg tetszel neki, csak fél leszólítani:)
2009. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kicsit "viccesen" szólítsd le! - ha érdekel írd meg s majd ketten kitaláljuk hogy legyen!
2009. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok! Ahhoz viszont megint "helyzetbe" kell kerülnöm, mert mindig úgy csinálja, amikor azt hiszi, én nem látom.
2009. aug. 26. 21:15
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de valószinüleg feltünt neki hogy figyeled lehet hogy azért megy utánad mert kiváncsi... mert ha annyira odalenne hiába félne a tuttodra hozná akár hogyan is...:S
2009. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de most nem leszek kedves.

Én is kerülök egy csajt. Nem éppen azért, mert bejön nekem. Inkább azért, mert egy kegyetlenül rámenős p**sa.

Ha te nem telepedtél rá, akkor lehet, hogy tényleg azért kerül, mert tetszel neki és zavarban van a jelenlétedben.


De az igazság az, hogy kismillió oka lehet annak, hogy egy férfi kerül.


Ha fogdosod, hozzádörgölőzöl, aktfotókat mutogatsz neki magadról stb..., akkor ne is csodálkozz ezen. Bocs, hogy ezt írom, de saját tapasztalatból beszélek, lévén hogy velem ezt csinálta egy csaj. :D

2009. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló: és titkon sem tetszik neked?


Valamint, tegyük fel, oké, pl azért kerül, amiért te azt a lányt. De akkor miért jött utánam titkon?

2009. aug. 26. 23:00
 8/15 anonim ***** válasza:
váratlanul lépj hozzá valamiért,kérdezz tőle valamit! 21:03 vagyok
2009. aug. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szégyenlős, kevés az önbizalma! Kezdeményezz Te ! (ez mostanában bejön ) ;)
2009. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha neked bejön,próbálj beszélni vele.Például kérdezd meg mennyi az idő meg ilyesmi.Amugy nekem is van egy ilyen srác ...
2009. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!