Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik, még rendes lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, még rendes lány, vagy bunkó, magasigényű az összes egy pasival szemben?

Figyelt kérdés

2012. dec. 25. 02:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

előző vagyok, és igen nincs túl sok sikerem a pasiknál, mert ha gyámoltalan lennék az a baj, ha követelőző az a baj, ha bunkó lennék az a baj, ha butácska az a baj


de ami az igazság, hogy magabiztos vagyok, az is baj, ha komolyan hozzászólok politikai, csillagászati, orvostudományi témákhoz az is baj, ha nem alárendelve hanem legalább egyen ragúan akarok közös döntést hozni, az is baj, ha céltudatos vagyok az is baj, ha karriert akarok az is baj


szóval érdekes, hogy sokszor ha egy pasi észreveszi, hogy a nő vele egy szinten van, vagy kicsit erősebb 1-2 tulajdonság, akkor megijednek, így mégis mindig belefutnak a komolytalanabb lányokba, mert annál tudják mit hogy kell csinálni, kiszámítható az egész


de egy okos, reálisan gondolkodó nővel azért van munka mire megszerzi egy pasi

2012. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én csak ugy bánok az emberekkel ahogyan ők velem..ha bunkó velem egy pasi akkor az 5xösét kapja vissza,de ha rendes aranyos akkor énis ugy közeledem felé mint pl a páromhoz :) eddig ő volt az egyetlen aki őszinte és kezdeményező volt velem,tény hogy a pasik 80% egy szemét,csak a szex kell nekik és én ilyeneknek nem adom be a derekam -.- nekem magas igényeim vannak a fiukkal szemben,ahogyan a fiuknak is van joguk egy rendes lányt kérni hogy jol átverhessék :D:D a páromnak igazi érzelmei vannak és tele van szeretettel,bújik és ha gond van szépen leülünk és megbeszéljük,ami normál esetben ugy történne hogy a pali lelép hogy megcsalhasson minél többel.Szerintem gondolkozzatok el,nem bántás de am forditott helyzetben is igy van:Szerintetek mi történik ha egy kurvva találkozik egy papuccsal??? a papucsot szegényt megbántja és belerug,megcsalja az a büdös ...(ami mostanság nagy divat) v pl tegyük fel hogy egy olyan pali akibe egy kis érzelem sem szorult találkozik egy szűz lánnyal gyerekek sajnálom azt a kislányt mert abbol semmi jo nem sül ki és ha a kislány rendes is át lesz verve ha nem figyel oda,a feleknek sokkal jobban oda kéne figyelniük egymásra és érdekes DE megcsalás és bunkózás nélkül is lehet egy jokis párkapcsolatod,azis lehet hogy ő lesz az igazi :P tehát kérdező ha ugy gondolod hogy egy rendes lányra vágysz akkor legyél rendes a nőkkel,türelmes,előzékeny ..szerintem szép ha egy kapcsolatban a fiu kimutatja az érzelmeit :) csak a mi generációnkban kérlekszépen ez nem raj :D:D :)
2012. dec. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!