Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy van az, hogy a kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy a kevésbé szép lányoknak általában kevésbe szép pasijuk van?

Figyelt kérdés

Például én sem vagyok egy szépség, elég csúnyácska vagyok, de ettől függetlenül a leghelyesebb fiúk tetszenek, és nem a rondák. De akkor a nem "világszépe" lányok akkor úgy randiznak, hogy aki marad, azok közül választanak? :D

Mert csak kétféle párt látok széplány-szépfiú, és csúnyalány-csúnyafiú.



2012. dec. 24. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Most legalább tudod milyen pasinak lenni.
2012. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
A csúnya lányok valójában az átlagos fiúkkal jönnek össze, velük is csak azért, mert jóképű nem jut nekik. Ti lányok az átlagos fiúkat látjátok csúnyának, a valóban csúnyákat pedig észre se veszitek.
2012. dec. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szépség relatív! Ne csüggedj!
2012. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én fordítva tapasztalom. Egy széplány szép fú tartósan együtt lévő párt se ismerek. Többnyire szép lány csúnya fiú párost látok, kicsit kevesebbet de csúnya lány szép fiút is, meg ritkán de csúnya fiú csúnya lány párost is. Általában azok a párok akik mindketten szépek, az én környezetemben hamar szétmennek.....

Pl.: barátnőmnek eddig fulljó pasijai voltak, sorra dobta ki őket nem szereti címszóval. (bnőm gyönyörű) most 1 éve együtt egy csúnya sráccal (tényleg csúnya) van és oda-vissza van érte. :)

2012. dec. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem karakteres arcom van, nem csúnya. A szépek pedig sokszor csak egyformák, és az aktuális standardnak megfelelőek.
2012. dec. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kérdést pasi írta ki. Fake.
2012. dec. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi! (:


Nem. (: De azt hiszel, amit akarsz. :DD

2012. dec. 24. 21:23
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon relatív dolog ez a csúnya/szép kérdés. Van akinek ez tetszik másnak meg az. Az egy dolog, hogy te nem tetszel magadnak de lehet, hogy van egy?! (az bőven elég) olyan ember ebben a világban akinek te vagy a leggyönyörűbb:-) Már csak meg kell találni ezt az embert...
2012. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!