Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy az embereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az embereket általában csak az érdeki, hogy milyen szép vagyok?

Figyelt kérdés

Senki nem foglalkozik azzal, hogy 4,8 az átlagom a suliban és hogy orvos szeretnék lenni. Sőt kapom a bamba tekinteteket, hogy "Ugyan már, te?". Miért van az hogy a szépségen kívül semmi nem számít? A pasikat sem érdekli hogy esetleg vicces vagyok-e , kedves vagyok-e. Ismerősök, rokonok is úgy vannak vele, hogy de szép lány, aztán amíg arin mosolygok senkit nem érdekel milyen vagyok. Apáék se várnak el semmit tőlem ők is hülyének néznek ha arról beszélek mi akarok lenni. Miért fontos a külső ennyire?

16L


2011. ápr. 22. 23:19
1 2 3
 1/24 Moszuke ***** válasza:
ilyen a világ.. élvezd.
2011. ápr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Szerintem inkább szivatás :P

de köszi a választ

2011. ápr. 22. 23:36
 3/24 anonim ***** válasza:
mit nem adnék érte, ha ilyen gondjaim lennének... engem 18 éven keresztül alig vett észre 1-1 ember... most egyetemen vagyok, itt már érdekli más is azt embereket a külsőn meg a pénzen kívül, itt már sokkal többen felfigyelnek rám. nem vagyok csúnya, csak átlagos, örülj, hogy téged jó külsővel és ésszel is megáldott a sors.
2011. ápr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék egy ilyen lányért, mint amilyen Te vagy! :) 15/F.
2011. ápr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

komolyan...irigylem a problémáid...

bízonyítsd be nekik hogy te több vagy egy aranyos pofinál és hogy a szép külső mögött van más is:)

2011. ápr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Akár hiszed akár nem engem más is érdekel. Még is mit kezdenék egy olyannal akivel semmi közös témám? stb.

Egy lány igenis legyen értelmes és még az sem árt ha van célja az életben, sőt... engem egy lányban ( a külsővel együtt persze) szerintem legfőképpen a személyisége fog meg. Nekem pl elmondhatnád miért pont orvos akarsz lenni? :P


17/f

2011. ápr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
szerintem ne általánosíts mert biztos van olyan srác akit a külsődön kívül a belsőd is érdekelni fogja, csak lehet h nincs elég önbizalmuk odamenni hozzád, mert túl szép vagy....amúgy meg szerintem a szüleid elég idióták ha nem foglalkoznak veled mármint h mik a terveid,céljaid meg kéne hallgatniuk és támogatniuk segíteniük ezeket elérni nem pedig hülyén nézni rád és jól van kislányom
2011. ápr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Láttad már a Dr. Szöszit?? ;D
2011. ápr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D

Aranyosak vagytok.

Ja, remélem, hogy az egyetemen már tényleg más lesz.

Anyámékkal mondjuk nem sok mindent tudok kezdeni. Sok lelkibékére van szükség hozzájuk.

Nem tudom már ki írta itt, hogy neki fontos egy lány személyisége a külső mellett. Az a baj, hogy csak a külső mellett.

Kénytelen leszek bebizonyítani mindenkinek, h lesz belőlem vmi :D

2011. ápr. 23. 15:40
 10/24 A kérdező kommentje:

Igen, láttam a doktor szöszit. De annál kicsit komolyabban veszem magam h rózsaszín illatos papírra írjak :D

Köszi a válaszokat

2011. ápr. 23. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!