Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy az embereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az embereket általában csak az érdeki, hogy milyen szép vagyok?

Figyelt kérdés

Senki nem foglalkozik azzal, hogy 4,8 az átlagom a suliban és hogy orvos szeretnék lenni. Sőt kapom a bamba tekinteteket, hogy "Ugyan már, te?". Miért van az hogy a szépségen kívül semmi nem számít? A pasikat sem érdekli hogy esetleg vicces vagyok-e , kedves vagyok-e. Ismerősök, rokonok is úgy vannak vele, hogy de szép lány, aztán amíg arin mosolygok senkit nem érdekel milyen vagyok. Apáék se várnak el semmit tőlem ők is hülyének néznek ha arról beszélek mi akarok lenni. Miért fontos a külső ennyire?

16L


2011. ápr. 22. 23:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szép is okos is...hüha...meg vicces is és kedves is...az igen.Te egy álomnő vagy.
2011. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Dehogyis nem, a belso a legfontosabb, minden ferfinak az a legfontosabb, hogy belulrol ismerjen meg mondjuk -15 centirol XDDDD Nade viccet felreteve, az egyetemen kicsit majd jobb lesz az ertelmesebb embereknek, ugy, hogy ne felj, hanem orulj mert a szepseg+inteligencia kombo eleg ritka adottsag!
2011. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Csak tartsd meg az átlagod. Én pl. elsőben 4,2 felett voltam, de már másodikban buli, sport és lerontottam kb 3,3-ra.

19F

2011. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszi arik vagytok :D

az álomnős válasz tetszett :D

2011. ápr. 29. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!