Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy az embereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az embereket általában csak az érdeki, hogy milyen szép vagyok?

Figyelt kérdés

Senki nem foglalkozik azzal, hogy 4,8 az átlagom a suliban és hogy orvos szeretnék lenni. Sőt kapom a bamba tekinteteket, hogy "Ugyan már, te?". Miért van az hogy a szépségen kívül semmi nem számít? A pasikat sem érdekli hogy esetleg vicces vagyok-e , kedves vagyok-e. Ismerősök, rokonok is úgy vannak vele, hogy de szép lány, aztán amíg arin mosolygok senkit nem érdekel milyen vagyok. Apáék se várnak el semmit tőlem ők is hülyének néznek ha arról beszélek mi akarok lenni. Miért fontos a külső ennyire?

16L


2011. ápr. 22. 23:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Hű! Én egy ilyen céltudatos csajt el tudnék viselni magam mellett!
2011. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

bocs nem azt írtam, hogy a külső mellett, hanem hogy a külsővel együtt. Mindegy, csak egy árnyalat különbség :D

De ha jól nézel ki miért zavar ez? Hidd el van olyan aki úgy ahogy van a teljes személyiségedbe bele szeretne, ott már olyan mindegy, hogy külső vagy belső :P


17/f

2011. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

:)

:D

a céltudatos igaz :D

2011. ápr. 23. 19:43
 14/24 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudjuk miért akarsz dokinő lenni :P
2011. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Bocsi :D

Mert jól hangozna a nevem előtt a doktor :D

2011. ápr. 24. 16:14
 16/24 A kérdező kommentje:

Vicc volt.

Azért mert szeretném megmenteni az embereket.

Műtétkor vicces lehet turkálni bennük

2011. ápr. 24. 16:15
 17/24 anonim ***** válasza:

Hát, ha leírod hogy hívnak megmondjuk jól hangozna-e! :P

Amúgy a turkálás és a megmentés között azért van némi különbség nem? De a lényeg át jött. Sok sikert hozzá! Majd felcsípsz egy nőgyógyászt! :D

2011. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Nőgyógyászt ? :D

Nem csinálok közvéleménykutatást a nevemből, tudom hogy jól hangozna :D

2011. ápr. 28. 14:59
 19/24 Chuck ***** válasza:

Kb. első válaszoló...ilyen a világ....tudomány/technika fejlődik, emberek meg zuhannak vissza az őskor felé...

Mint minden férfi megnézem én is a csajokat, főleg a szebbeket,de belső is fontos lenne, ha lenne barátnőm.

18/f

2011. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Hát előttem már többen is elmondták ezt az "ilyen a világ" c. közhelyt, ami sajnos igaz. Az emberek jelentős része felszínes, és nem akarnak a külsőnél mélyebbre látni. Ez nem csak a Te esetedben igaz, hanem másokéban is. Annak aki pl túlságosan előnytelen külsővel rendelkezik esélyt sem adnak, hogy megmutathassa a belső értékeit, vagy aki akár egy kicsit is más, mint a mai tömeg (és itt nem külsőleg értem) az már el van ásva. Mindenesetre Te ne törődj velük. Jó látni, hogy ilyen fiatalon ilyen terveid vannak. Bizonyítsd be, hogy eléred amit szeretnél és nem csak szobadísznek lennél jó. :)

20/F

2011. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!