Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik, még rendes lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, még rendes lány, vagy bunkó, magasigényű az összes egy pasival szemben?

Figyelt kérdés

2012. dec. 25. 02:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok, mint rendes lany. Minden fiu ismerosom ezt mondja, vmi miatt baratnonek megse akarnak :))) Hanem a hiszterikat, az onzo pi csat valasztjak, aki le se szarja oket. Well, shit happens :D
2012. dec. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elso hozzaszolohoz!
2012. dec. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

1.:

ha értelmesek: azért mert nem akarják ezzel elbszni :D esetleg úgy vannak h nincs nálad esélyük [oké tudom ennek kb semmi sansza nincs :D]

ha hülyék: ízlés ficam ez van.


kérdező: a bunkó és az igényesség miért is társul 1mással szerinted ? + az igényesség miért rossz tulajdonság? ezek a lányok ált jól néznek ki nem? na ha nekik nem lehetnek magas igényeik [amit te nyilván nem ütsz meg] akkor neked se legyenek és ne kezdj velük. ennyi meg egy bambi.

2012. dec. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Emberek ***** válasza:
Igen létezik. Nem, nem én vagyok a példa, mert fiú vagyok. De az exem teljesen ilyen lány volt. Jóval érettebb, mint mások ilyen idős korukban. Csak és kizárólag meg kell találnod őket! Ne add fel a keresgélést majd jön valaki aki Neked való.
2012. dec. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Léteznek, csak mindegyik foglalt.
2012. dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Léteznek.köztük én is. az 1#-hoz csatlakozom.:)
2012. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
rendes lány vagyok.. ha nagyon kihoznak a sodromból, csak akkor vagyok bunkó:)
2012. dec. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó lenne a "rendeset" körbeírni valahogy, mert szerintem egy gyerekgyilkos is rendesnek mondja magát a hibban agyával.
2012. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én is annak tartom magam. Nincsenek olyan óriási igényeim sem egy pasival szemben amiket ne teljesíthetne bárki. Még sincs túé sok sikerem nálatok.
2012. dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az esetek többségében a rendes, reálisan gondolkodó, átlagos igényű lányok önmagukkal szemben is így gondolkodnak. Ígyhát ha elkezdesz beszélni velük, nem tapasztalsz túl különleges dolgokat. Külsőre is ugyanez a helyzet. Átlagosan sosem figyel fel az ember ránk.Mert én is ilyen vagyok. Én pl. igényesen öltözködöm, de ha a suliba kell menni, a mindennapokban ritkán hordok ékszert, ritkán vagyok elegáns, a hajam csak a legegyszerűbb módon, szóval összességében ritkán tűnök ki a többi átlagos fiatal közül. Mert engem ez nem nagyon foglalkoztat. Tekintve, hogy nagyjából mindenki először külső alapján ítél első alkalommal, nagyobb esélye van, hogy ti fiúk egy jól összerakott külsőre szemet gyönyörködtető nőhöz léptek oda, és nem az átlagoshoz.

Akikről csak később derül ki milyen.

2012. dec. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!