Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, melyik inkább? Több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, melyik inkább? Több év magány, várva egy olyan nőre, aki tökéletesen megfelel, vagy inkább minél előbb valaki, aki még "megüti a lécet"?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 21:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az első verzió mindenféleképpen. Ha meg nem megy a várakozás akkor egy jó adottságú k-betús és kész! Hiába hisztizik a sok kis feminista, de az sem rosszabb mint egy olyannal összejönni aki nem szimpatikus, és nem működne a dolog!
2012. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Es mi alapjan hatarozod meg hogy ki felel meg tokeletessen ha nem jartok?? Kulsosegek??Vagy amennyi a beszelgetesek alapjan kiderul??Mivan ha rosszul itelsz meg valakit es eszre sem veszed hogy o lett volna az "igazi" mert nem adtal ra eselyt??Vagy teszi a szepet az elejen-mint szinte mindenki-osszejottok aztan kiderul hogy beborult?? Pl barati kapcsolatokbol kiindulva: hadseregben aki az elejen a legjobb haverom volt kiderult h egy sz@rzsak akivel meg elso heten majdnem osszeverekedtem a legjobb haverom lett. Szerintem aki "meguti a lecet" az meger egy probat...mit veszithetsz?Ha nem jon be szakitatok!Nekem ez a modszer naon bejott,30 vagyok es egy eve megtalaltam eletem nojet-az elejen egyaltalan nem gondoltam komolyan a kapcsolatunkat,csak menet kozben derult ki h o sokkal tobb mint amit kineztem belole-a te logikadat kovetve viszont nem is adtam volna eselyt neki...
2012. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, szval lehet, hogy nem számít a véleményem, de sztem:

-ha vki szenved a magánytól már nagyon, akkor lehet, hogy lejjebb kell adnia az igényeiből...

-de csak akkor érdemes vkivel összejönni, ha érez vmi esélyt arra, hogy többet fog érezni iránta... csak azért, hogy legyen, ha nem érzel semmi szikrát, tök fölösleges... önáltatás, és a másikkal is nagyon nagy kiszúrás tud lenni, főleg ha a kapcsolat több évig fog tartani, és akkor bumm! bejön a tökéletes nő, a másik meg jogosan többre várna már, és úgy érzi, elpazarolta a legszebb éveit

2012. dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát világ életemben szenvedtem a magánytól,egyáltalán nem nagyok az igényeim,én sem vagyok egy tökéletes személyiség.Adok magamra bőven,intelligensnek tájékozottnak érzem magam a világban.Én azóta várok és csak várok,nyitott szemmel járok a világban,voltak kisebb fellángolásaim,de abba maradtak,mert a másik fél nem így érezte általában.Én várok már nagyon rég óta,és mivel normális felfogásom van,nem érdekel a mai divat és hasonlók,így nálam ilyen futó kalandok meg disco-s hülyeségek szóba sem jöhetnek,tehát inkább még várok. :)

21/F

2012. dec. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Várok, ha már nem bírnám, még mindig ott vannak a fizetősök, átverni nem szeretnék senkit. 22/F
2012. dec. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!