Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, melyik inkább? Több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, melyik inkább? Több év magány, várva egy olyan nőre, aki tökéletesen megfelel, vagy inkább minél előbb valaki, aki még "megüti a lécet"?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én már 4 éve várom aki tökéletesen megfelel és emiatt 4 év magány.
2012. dec. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A "lécet" csak ne nagyon ütögesse, mert elég fájdalmas...

Mégis az utóbbit választom, ahhoz, hogy tapasztalt legyek, tapasztalnom kell.

2012. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Pont így vagyok én is (4 év). Csak már kezdem úgy érezni, hogy amennyi feszültség, frusztráció és negatív gondolat összegyűlt bennem, ha most találkoznék az "igazival", lehet hogy nem is kellenék neki.
2012. dec. 19. 21:33
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés :) Az elején még én is így voltam olyanokra vágytam akit soha nem kaphatnék meg.De meg tanultam le adni a igényemből persze mind ezt normális keretek közt most megismertem egy aranyos lányt aki nem a legszebb de nem is csúnya viselkedésre is normális meg minden és inkább a természetébe és a humorába szeretem bele.És mint ezt úgy hogy látom rajta hogy érdeklődést mutat ő is irántam.
2012. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát inkább egyik sem.Az első már eleve azért nem mert még tökéletes ember sincsen,nemhogy nő!Nem érdemes hosszútávú kapcsolatot keresni,viccnek kell felfogni az egészet mert ha komolyan veszed a nőket akkor megszívatnak.A második sem jó,nem kell erőltetni a dolgot,csak lazán
2012. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Már megszoktam a magányt. További 1-2 év meg sem kottyan.

Így az első

2012. dec. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lassan a hangyát is megdugnám ha beleférne..
2012. dec. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az első verzió. De nem külső szempontjából, hanem emberi oldalról nézem a "jelöltet".
2012. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15 éve semmi :D
2012. dec. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
várod a tökéletesen megfelelőt akire azonnal lecsapsz, addig pedig gyakorolsz a többivel.
2012. dec. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!