Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, zavarna ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavarna ha a barátotok egy bizalmas titkos szakmát csinálna?

Figyelt kérdés
Most nincs barátnőm, de majd ha lesz, mire készüljek. Ez olyan dolog, amiről nem beszélhetnék neki, szigorúan bizalmas, no nem azért, mer valami rossz dolgot csinálnék, csak hát ez ilyen. És úgy hallottam, a szerelmesek mindent megosztanak egymással, nincsenek titkaik. Szóval ezért kérdezem, tolerálnátok e, egy ilyen titkot?

2012. dec. 14. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
hat en szeretnem tudni hogy mi a szakmad de nem a pilanatnyi melokrol tehat ha tudom h semmi rosz csak mondjuk rendor vagy es nem mondhatod el h min dolgozol meg ertenem de azt szeretnem tudni h rendor vagy.... remelem meg ertettel
2012. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Toncsit kérdezd.
2012. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi vagy,limuzin-sofőr?
2012. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha jól keresel vele, akkor sok nő akad, akit nem érdekel.
2012. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Hát,nem is tudom,mondjuk pár szót mondhatna,csak azért,hogy megnyugodjak.De amúgy nem zavarna,legalábbis addig nem,amíg nem esik valami baja stb.Elég aggódó vagyok,viszont megértő is,szerintem megtudnék vele egyezni...
2012. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én azt gondolnám, hogy így akarja fontosnak feltüntetni magát (tudod, mint a Két tűz között c. filmben az autókereskedő, aki azzal csajozott, hogy titkosügynöknek adta ki magát), vagy pedig olyan munkája van, amit szégyell előttem, pl. hullamosó.

Úgyhogy én esélyt sem adnék egy ilyen fickónak.

2012. dec. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oké
2012. dec. 14. 23:17
 8/10 anonim ***** válasza:
" És úgy hallottam, a szerelmesek mindent megosztanak egymással, nincsenek titkaik" Az éltbe nem volt még kapcsolatod ember? Mifél "titkot" bíznak egy ilyen együgyű emberre...
2012. dec. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos TEK-es :D
2012. dec. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
skinhead vagy?
2012. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!