Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ti, ha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ti, ha a barátotok azt csinálná ami nektek rosszul esik?

Figyelt kérdés

a szüleim azt a rendszert alkalmazzák,hogy Hétfőtöl-Csütörtökig+vasárnap 7ig vagyok kiengedve,Péntek-szombat viszont 9..ritkán mehetek 10-11-éjfélig.A barátom mindig azt csinálja,hogy 7után egyből megy a haverjaihoz és én meg otthon szomorkodok,mert ez elég szar érzés nekem és ő csak annyit mond,hogy:Te tehetsz róla,mert téged nem engednek el és nem is próbálkozol->(szigorúk a szülők)

És ezt tavaly nyáron is eljátszotta..ment kocsikázni,kocsmákba haverokkal stb és ő ezt nem érti meg és vissza adni se tudom sehogy ezt az érzést neki mer ő 19éves én meg16.. És olyanokat csinált tegnap,h direkt féltékennyétett,hogy majd mással meg hogy az ő szexi testére minden lány benedvesedik én meg olyan idegbeteg vagyok amióta apám meghalt(február)hogy tiszta erőböl rácsapok,megcsípem,harapok és csak utána jövök rá,hogy miket teszek és uralkodni nem tudok magamon,mert annyira felbosszat,hogy vagy sírok és ordíbálok vagy verekszek..és ő van megsértődve ilyenkor és azt mondta h neki ez jó érzés mer tudja h szeretem és h küzdök érte,az volt az indok..,de csak tegnap..


2010. jún. 24. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, de az ilyet a helyedben hagynám a francba. Ez egy fasz.
2010. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szereted őt, és bánt a helyzet téged. érthető.
2010. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha látja rajtad, hogy feltud hergelni vele és nem megy el a füled mellett amiket mondd hanem komolyan veszed akkor ne csodálkozz, hogy jókat röhög rajtad!

Látszik, hogy 16 éves gyerek vagy!

2010. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kell még egy szó... mielött mennék...!
2010. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Simán szívatnak. Keres magadnak másik pasit.
2010. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
egy p*cs. tuti minden csaj nedvesedik a szexi testére XDDDDDDDDDDDDDDDDD istenem h*lye looser.
2010. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Szerinted ez a srác szeret téged? Szerinted akar téged és küzd érted?

Annyi tiszteletet kapsz a másiktól, amennyit te is adsz magadnak. Ez a fú nem tisztel téged és nem viselkedik férfiként a kapcsolatban. És te ezt hagyod. Hagyod, hogy megalázzon. Miért vagy ilyen olcsó?

2010. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De mit tegyek?otthagyni képtelen vagyok az a baj..mindig együtt vagyunk amikor csak tehetjük..,de ez annyira rossz ez így nekem..megszakad a szívem apám is itthagyott..,a barátom idióta viselkedése..nembírom..:(:(:(:(
2010. jún. 24. 20:45
 9/13 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék az érdekében,hogy tiszteljen?
2010. jún. 24. 20:46
 10/13 anonim válasza:

Azzal, hogy erőt veszel magadon és a szemébe mondod, hogy ezt a hozzáállást te nem tolerálod, a zsarolást meg mégannyira sem.

Az a baj, hogy függesz ettől a sráctól.

Nagyon sajnálom, hogy apukád elment. Biztosan örülne, ha a lányát boldognak látná.

Még fiatal vagy, sokat kell tanulnod a férfiakról és még magadról is. Először is azt, hogyha olcsó vagy, akkor egy férfi soha nem fog tisztelni. Az olcsó azt jelenti, hogy nincsenek igényeid, nem követeled meg tőle azt az alapvető tiszteletet sem, hogy más lányokat egyáltalán még szóba se hozzon előtted. Ez a fiú érzi, hogy bármit megtehet veled, mert csak dühöngesz (csípsz, harapsz, ami elég ovis módja a konflikuskezelésnek), de függesz tőle és nincsen tétje a dolognak.

2010. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!