Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ti, ha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ti, ha a barátotok azt csinálná ami nektek rosszul esik?

Figyelt kérdés

a szüleim azt a rendszert alkalmazzák,hogy Hétfőtöl-Csütörtökig+vasárnap 7ig vagyok kiengedve,Péntek-szombat viszont 9..ritkán mehetek 10-11-éjfélig.A barátom mindig azt csinálja,hogy 7után egyből megy a haverjaihoz és én meg otthon szomorkodok,mert ez elég szar érzés nekem és ő csak annyit mond,hogy:Te tehetsz róla,mert téged nem engednek el és nem is próbálkozol->(szigorúk a szülők)

És ezt tavaly nyáron is eljátszotta..ment kocsikázni,kocsmákba haverokkal stb és ő ezt nem érti meg és vissza adni se tudom sehogy ezt az érzést neki mer ő 19éves én meg16.. És olyanokat csinált tegnap,h direkt féltékennyétett,hogy majd mással meg hogy az ő szexi testére minden lány benedvesedik én meg olyan idegbeteg vagyok amióta apám meghalt(február)hogy tiszta erőböl rácsapok,megcsípem,harapok és csak utána jövök rá,hogy miket teszek és uralkodni nem tudok magamon,mert annyira felbosszat,hogy vagy sírok és ordíbálok vagy verekszek..és ő van megsértődve ilyenkor és azt mondta h neki ez jó érzés mer tudja h szeretem és h küzdök érte,az volt az indok..,de csak tegnap..


2010. jún. 24. 20:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele. Érezze, hogy nem kell neked. Visszaél azzal a tudattal, hogy szereted.Az ilyen viselkedés undorító.A helyedben szakítanék, (tudom milyen nehéz, és fájdalmas.)
2010. jún. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
történt már valakivel hasonló ami fájt a másik részéről és nemtudta mit tegyen?lécci írjatok
2010. jún. 24. 21:57
 13/13 anonim válasza:

Írunk, de nem figyelsz ránk! Igen történt persze. De ez a te problémádon most nem segít.

Szóval miért ragaszkodsz pont ehhez a sráchoz? Mit pótol?

2010. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!