Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Irracionális. Komolyan.

23 éves vagyok, egyetemista, igényes, jóképű, átlagmagas, intelligens, összeszedett. Kicsit talán nagyképű, na.

Mégsem jön össze soha egy kapcsolat. Mintha mindennek ellenére teljesen hidegen hagynám a csajokat. Megnevettetem őket, nem félek tőlük, nem vagyok visszahúzódó, határozott, de udvarias a viselkedésem.. És nem fogom fel, hogy miért nem kellek mégsem. Általában első, második találka utána leráznak minden magyarázat nélkül.

Esküszöm nincs ötletem mit csinálok rosszul. Főleg hogy sokkal aljább embereket meg állandóan nővel látok.


2012. dec. 12. 19:04
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Hát figyelj azért ha tetszik ha nem, férfiként a konkrét lépéseket nekünk kell megtenni. Egy valamire való nő annál tovább nem megy, mint hogy alkalmat ad arra, hogy megismerd.
2012. dec. 12. 21:44
 42/48 anonim ***** válasza:
A légy résen alatt inkább a nyitottságot lehetne érteni, én arra gondoltam. Például amikor az a lány leszólított engem akkoriban, egy full depresszív, zárkózott senkit nem akarok látni beállítódottságú frusztrált segfej voltam. Egyszerüen nem voltam partner benne. Utána meg amikor rájöttem, mekkorát hiábztam, már későnek éreztem a dolgot, pedig ha nem lettem volna ilyen szar hagnulatú, hanem életvidámabb, lett volna valami tervem, mi jót válaszoljak meg neki, már korábban jobb emberismerővé váltam volna, már eleve jobban értettem volna addigra a nőkhöz ,hogy hogyan kell hozzáállni, akkor mehetett volna, most megvolna életem nője. De nem voltam résen! Így egyszerüen kihagytam mint a sicc, és ez elég szomorú. Egyszerüen bárhol is vagy, úgy kell lenned, hogy egy jó hangulatú, életvidám, szivesen kommunikáló egyén benyomását kletsd, mert különben elszaljtod a lehetőségeket, még ha nyit is a nőfeléd, az sem 100% os siker, láthatod az én példámat.
2012. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Felém is nyitottak nem az a gond.A gond ott van,hogy erre én 4-5 év után jöttem rá.:D

Régen én is zárkózott voltam,az utóbbi 1-2 évben változtam meg,mert rájöttem,hogy ha elbarikádozom magam,akkor a büdös életben nem fogok előre jutni semmilyen téren sem.

2012. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ha 4 -5 év után jöttél rá, akkor sejthetem, mennyire állatira odafigyletél a nőre, sejtem mennyire felé se fingtál. Úgyértem, nem érdekelhetett túlságosan. Azért ha van egy lány, akit egész jó puncinak tartassz, és azért felfigyelsz rá, és úgy nyitogat feléd, ahhoz nem kell 4 -5év azt realizálni,hogy miujság. Még egy két hét vagy 1 hónap belefér, de több nem. Akkor már érdekkörön kívülinek számítana nálam.
2012. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Nem tudtam elhinni,hogy bármit is akarhatnak tőlem és azért inkább annyiban hagytam az egészet.

Régen nem igazán voltam tisztában azzal,hogy milyen a külsőm és azzal sem,hogy milyennek látnak az emberek.

2012. dec. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

42-es:


Hasonló voltam/vagyok én is, de hát Istenem. Ha rossz kedvem van akkor rossz kedvem van. Sokszor nem sikerül minden az életben, akár családi gondok vagy tanulmányi, igazán le tud lombozni, aztán lehet előttem bárki, akkor se fogok vágni jópofát....

2012. dec. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
46! pontosan, és tudod az a gond, bár én külsőleg egy izmos fazon vagyok, de mégis belül teljesen más, egy eléggé olyan hyper érzékeny frusztrált fickó vagyok. Engem százszor jobban megtud viselni akrámi trauma, ami másokról lazán lepereg. Legyen az egy elutasítás, egy vizsgakudarc, egy szar időjárás, akármi. Egyszerüen ilynekor szét van ku rva a jókedvem. Totál depresszív vagyok ilyenkor, jóformán élni nincs kedvem. Csak ugye a környezet ezt leszarja, nem is tudnak, nem is akarnak belegondolni ebbe. Na és ekkor van a szar időzítés, amikor a tökéletes lehetőség a tökéletes lány nyitna felém, de rögtön utána már az jön le neki, hogy "ki ez a szarrágó barom, ez nem is kell nekem, milyen szemét ez már, nem is érdeklődik viszont irántam" de egy lúzer ez istenem, inkább hagyom a fenébe, még bántana" satöbbi... És te nem tehetsz közben semmit, csak húz a rosszkedv, és szalajtod el sorra a lehetőségeket. Fájó mint az állat, mert egyébként lehetne, de örülten demotivál. Tipikusan a jobbféle külső mögötti nem túl nyerő belső tulajdonság esete. Legalább akkora vert helyzet, mint az egyébként jófej de csúf külsővel megvert más emberek bebukásai. Csak ez olyan fordított helyzet.
2012. dec. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Én meg mellé kigyúrva sem vagyok meg ilyenek. De a többi egy az egyben megegyezik. Én is kiszaladnék a világból ha nincs meg egy vizsgám, vagy akármi. Mások meg leszarják, vagy nem látszik rajtuk annyira....
2012. dec. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!