Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Irracionális. Komolyan.

23 éves vagyok, egyetemista, igényes, jóképű, átlagmagas, intelligens, összeszedett. Kicsit talán nagyképű, na.

Mégsem jön össze soha egy kapcsolat. Mintha mindennek ellenére teljesen hidegen hagynám a csajokat. Megnevettetem őket, nem félek tőlük, nem vagyok visszahúzódó, határozott, de udvarias a viselkedésem.. És nem fogom fel, hogy miért nem kellek mégsem. Általában első, második találka utána leráznak minden magyarázat nélkül.

Esküszöm nincs ötletem mit csinálok rosszul. Főleg hogy sokkal aljább embereket meg állandóan nővel látok.


2012. dec. 12. 19:04
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Beképzelt köcsögökkel én se járnék. Biztos egy büdös kocka vagy.
2012. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

Szakítás: Hát már jó régen volt utoljára, és volt hogy a távolság volt a baj, másnál meg egyszerűen ellaposodott.

De az a vicc, hogy mikor utoljára volt nőm, még a mostanihoz képest sokkal kevésbé voltam igényes, meg magabiztos. Ha most vagyok egy 7-8-as pasi küllemre, akkoriban lehettem talán 4-5 (nem rám illő, túl nagy ruhák, béna haj, túl vékony voltam, sosem húztam ki magam, szép lányra kb ránézni se mertem).

Mióta meg rendbe raktam magam, és látom, hogy megnéznek, meg én is elégedett vagyok a tükörképemmel, és társaságban is sokkal jobban megállom a helyem, azóta nem volt egy barátnőm se. Alkalmi dolgok voltak, de az is kevés, és azok se akartak többet.

2012. dec. 12. 19:19
 13/48 A kérdező kommentje:
Nem küldök képet, nem adom ki magam itt.
2012. dec. 12. 19:20
 14/48 anonim ***** válasza:
Ha egy okádalom állat volnál, akkor én például nem értem,hogy hogyan engedhetik a nők, ohgy első, vagy második randi legyen. A szörnyembereket már a nyitó sorompón is elbarikádozzák! Nem biztos hogy annyira aljadék vagy külsőre. LEhet,hogy egyszerüen nem sikerül a randi, nem érzik a nők azt,hogy annyira összeillenének veled, vagy éppen mindig olyan agybajos szukát fogsz ki, aki nem mer továbblépni, mert szaréletű, és sok csalódása volt, ezért már aki jó,abban sem tud többet bízni. aZtán tíz év magány után rájön,hogy mégiscsak kéne már f asz a pi csába. Nem kell annyira elzárkóznia. Aztán majd visszakéreckedik.
2012. dec. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondom, tudom magamról, hogy a külsőm rendben van. Nem ez a baj.

Talán annyi, amit észrevettem, hogy nehezen találok közös nevezőt a legtöbb csajjal. Egyszerűen nincs közös érdeklődésünk a legtöbbel, és csak ilyen felszínes dolgokról tudunk beszélgetni. De a csajok nagyon nagy részét (nem általánosítok, mert egyébként pasiknál is ez van) nem is érdekli kb semmi az aktuális popkultúrán kívül..

2012. dec. 12. 19:26
 16/48 anonim válasza:
Nem lehet hogy csak túlliheged ezt a "nincs barátnőm" dolgot? Nem lehet hogy csak túl feszes vagy csajok közelébe? vagy úgy egyáltalán nehezen oldódsz társaságba?
2012. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

Nincs is most nagyon társaságom.

Akár túllihegem, akár nem, nem tartom normálisnak, hogy egy egészséges korombeli férfinak ez ilyen probléma legyen.

2012. dec. 12. 19:35
 18/48 anonim ***** válasza:

Ott a pont a kérdezőnél.Az emberek sajnos tényleg mindent lesz@rnak.A legtöbbnek az a fő téma,hogy hány csajt dugott meg hétvégén és mennyit ivott és hányt.

Amúgy hasonló cipőben járok mint te.De sok sikert!

2012. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:

Talán ez lehet a baj, hogy nem olyanok körében keresgélsz aki érdeklődne irántad, akivel egy az érdeklődési körötök. Mi érdekel téged az aktuális popkultúrán kívül?

Egyébként ez valóban számomra is problémát okoz, hogy vannak olyan pasik akikkel egyszerűen nem lehet beszélgetni semmiről, csak a számítógépes játékokról, meg Justin Bieberről..

Ahogy írtad magadról, intelligens vagy, az aljább embereknek meg nőjük van. Lehet ez is probléma! :)


18/L

2012. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
Amúgy biztos kellesz valakinek csak nem veszed észre a "jeleket",mert tudod,manapság az emberek képtelenek normálisan kommunikálni és helyette activityznek,aztán vagy kitalálod,hogy mit akarnak vagy nem.:D
2012. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!