Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Irracionális. Komolyan.

23 éves vagyok, egyetemista, igényes, jóképű, átlagmagas, intelligens, összeszedett. Kicsit talán nagyképű, na.

Mégsem jön össze soha egy kapcsolat. Mintha mindennek ellenére teljesen hidegen hagynám a csajokat. Megnevettetem őket, nem félek tőlük, nem vagyok visszahúzódó, határozott, de udvarias a viselkedésem.. És nem fogom fel, hogy miért nem kellek mégsem. Általában első, második találka utána leráznak minden magyarázat nélkül.

Esküszöm nincs ötletem mit csinálok rosszul. Főleg hogy sokkal aljább embereket meg állandóan nővel látok.


2012. dec. 12. 19:04
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

19-es vagyok.


Lehet, hogy rögtön azzal kéne kezdened, hogy "Csak szex és más semmi...". Viccet félretéve, szerintem tényleg nem jó helyen keresed a csajokat. Vagy nem a jó személyeket keresed, illetve találod meg.

2012. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Adams! Mit értesz életidegen szituációnak amiket ide kiírogatnak? TAlán arra gondolsz, hogy hogyan szólíts le nőket vadidegenként lazán buszmegállóben meg közterületen, mert egyesek olyan síma ügynek írják le ezeket, de számomra ezek állatira ebbe az életidegen kategoriába tartoznak, nem tudnám megcsinálni.
2012. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Például azok.
2012. dec. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
De akár azt is,az életidegen szituációk közé vehetjük,hogy a lány szólítja meg a fiút.
2012. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
A lányok megszólítanak néha minket, csak nem úgy, ahogy te őket. Pl. ha egy csaj megkérdezi tőled, hogy valami merre van, vagy mikor jön a busz, vagy csak leül melléd, ha van máshol is hely, azt kb veheted leszólításnak.
2012. dec. 12. 20:51
 36/48 anonim ***** válasza:
Na,pont ez az activity szindróma,amiben a mai emberek szenvednek.Ha kinyitnák a szájukat többre mennének.
2012. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt életidegen hogy klassz hleyes lány, és még állati szép is volt leszólítson. Megtörtént, fél éve, többször is. Van ilyen hidd el, csak nem sűrű, de ez a lány extra extrovertált személyiség volt, meg elég sok önbizalma is volt, de jóféle irányban szerencsére. Olyan mindenkibel jóban szeret lenni féle. De én elég passzív voltam, de még ennek ellenére is többször megtette, hogy nyitott felém/is/ hogy jel-e vagy nem, fene se tudja eldönteni egy ilyennél. A többi meg kuka nő, nem szól, nem csinál semmit, csak várja,hogy menj oda hozzá gondolom, akkor arról is döntsd el egyértelműen hogy akar e valamit. Nem egyszerű.
2012. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
Hát engem is volt hogy konkrétan leszólítottak, de az kb ugyanaz a szint volt, mint mikor az építőmunkások utánafüttyögnek egy nőnek. Meg ronda is volt az illető. Szóval ilyenre nem hagyatkoznék. :D
2012. dec. 12. 20:59
 39/48 anonim ***** válasza:
Náalm nem ilyen jellegű leszolítás volt, hanem olyan, amiből akár egy jó beszélgetés is kialakulhat, szóval olyan beszélgetést kezdeményező féle, csak ugye érteni kéne a nőkhöz is ahhoz, hogy az ember partner tudjon lenni az ilyesmiben :D Szóval én meg nem voltam az, pedig milyen könnyű lett volna a helyzet. Nem voltam eléggé résen.
2012. dec. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Én soha nem vagyok résen,pont az a baj.Ha kiírnák egy táblára mit akarnak,akkor talán venném a lapot.:D
2012. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!