Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Irracionális. Komolyan.

23 éves vagyok, egyetemista, igényes, jóképű, átlagmagas, intelligens, összeszedett. Kicsit talán nagyképű, na.

Mégsem jön össze soha egy kapcsolat. Mintha mindennek ellenére teljesen hidegen hagynám a csajokat. Megnevettetem őket, nem félek tőlük, nem vagyok visszahúzódó, határozott, de udvarias a viselkedésem.. És nem fogom fel, hogy miért nem kellek mégsem. Általában első, második találka utána leráznak minden magyarázat nélkül.

Esküszöm nincs ötletem mit csinálok rosszul. Főleg hogy sokkal aljább embereket meg állandóan nővel látok.


2012. dec. 12. 19:04
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

Engem elég sok minden érdekel. Zene (széleskörűen, a klasszikustól kezdve a metalon át az igényes elektronikusig - egyébként zenélek én is), irodalom, pszichológia, történelem, sorolhatnám még.

De nem vagyok egy ilyen tudálékos, túlzottan komolykodó arc, senkire nem erőltetem rá a saját érdeklődési körömet. Csak úgy elpoénkodni, lazulni is tudok valakivel.

Én nem is várom el egy lánytól, hogy mindezek a dolgok érdekeljék. Olyan is tökéletesen megfelelne nekem, akivel egyszerűen csak jól érzem magam, megvan a kémia, és jól esik együtt lenni. Általában tehát akikkel randizok, nekem teljesen megfelelnének, és pont ők ráznak le mégis, miközben nem tudom, mit nem adok meg nekik, amire vágynának.

2012. dec. 12. 19:48
 22/48 anonim ***** válasza:
19-es: Most nem azért. De melyik fiúval tudsz Justin Bieber-ről beszélgetni???
2012. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
22-es: Én egyikkel sem, mert nem szeretem Justin Biebert, tehát nem tudok róla sok mindent. De van olyan pasi ismerősöm, aki ódákat tudna zengeni róla, úgy odavan érte.
2012. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
AHam egyértelműen tudom már akkor mia a gond. Én is így vagyok, én írtam a jó kinézetes szöveget, szóval én is érzem, hogy nem tudok a legtöbb nővel miről beszélni. Annyira unalmasnak ,másnak érzem őket,hogy borzasztó. az ilyenekkel semmi érdekeset nem lehet, csak a kényszeredett felszínes bájolgás megy, és semmi több. Érzi ő is, én is ,hogy ebből hosszú távon az amúgy is unható szexen kívül kalap lófaz se lesz. Nehéz olyan lányt találni, akinek ugyanaz az érdeklődési köre, aki a nemi vonzzalmon kívül a te lelki barátod is tud lenni egyben. Amelyik nem ilyen az egy unalmas dög számomra. Mert én portoló vagyok, az egész életem erről szól, így egy olyan nőt keresnék, aki szintén ilyen és jó lehet vele éreznem magam, mert ő is ez iránt érdeklődik, ugyanaz a világhoz való hozzáállása, van sok közös porogramunk együtt. Ha egy teljesen más, mondjuk zenész nő lenne, úgy unnám mint a szart. Sajnos ez van. Arra nem tudnék lelki társként felfigyelni, főleg ha olyan szinten nem érdekli amit én csinálok, hogy még el sem ismeri igazán, mert nála nem ez a szempont, akkor meg nagyívben le van szarva kategoria az egész viszony vele. Eléggé válogatós vagyok én is, külsőre ,és belsőre is.
2012. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

23:


Beszarás mik vannak.


A számítógépes játék meg a másik amit írtál.


Én is szertettem még anno játszani, de lányok előtt a büdös életbe nem hoztam volna szóba, se a tanulással kapcsolatos dolgokat, mert tudtam, hogy úgy sem érdekelnék őket.

2012. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
Figyelj sok lányból ki se néznéd milyenek. Talán próbálj nyitottabb lenni, és csak olyan helyen keresgélni, ahol tudod hogy ilyen emberekkel ismerkedhetsz meg
2012. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

Hülye p*csákkal nem lehet beszélgetni,te pedig gondolom csak olyanokat fogtál ki.

De függ attól is,hogy mennyire vagy egy hullámhosszon valakivel.Gondolom te is nehezen találsz olyat,pont úgy mint én.

Ha nincs meg már az elején a közös nevező,akkor meg kell törni a jeget,ami soha nem egyszerű.

2012. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

Nem tudom, akikkel elmegyek nem konkrétan hülye p*csák. Általában egy fokkal értelmesebbek az átlag plázacicánál.

Mondjuk igaz ami igaz, amikor mégis összejött valami, az mindig kiemelkedően értelmes csajokkal volt.

2012. dec. 12. 20:10
 29/48 A kérdező kommentje:
Meg érted, ha nem lehet velük beszélgetni az oké, de akkor mivel lehet megfogni őket? Nekem az is oké hogy csak kicsit feldobjuk egymást éjszakáját..
2012. dec. 12. 20:10
 30/48 anonim ***** válasza:

Passz.

Én még a randiig se jutok el,pedig nem nézek ki rosszul,csak nehezen oldódom és nem merem elsütni a hülye poénjaimat idegenek előtt,pedig el kellene,mert legalább gyorsan kiderül,hogy mennyire illik hozzám a lány.

Szóval nem tudom,hogy miként megy végbe ez az ismerkedősdi.

Nekem teljesen életidegen szituációknak tűnnek,azok amiket,ezen az oldalon sok ember leír,vagy ha mégsem azok,akkor elgondolkozom,hogy bennem hol a hiba,hogy ilyen nem történt még,miközben itt nap mint nap kiírják őket 20-asával.

2012. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!