Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek neki karácsonyra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki karácsonyra?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány akivel nagyon jóban vagyok, 2 éve ismerjük egymást és én totál belezúgtam. A nyár végén végig beszélgettünk egy teljes éjszakát, nagyon maga alatt volt és én vigasztaltam egész éjszaka. Akkor megbeszéltük, hogy tudja, hogy szerelmes "voltam" belé, és megbeszéltük, hogy barátok maradunk (kicsit több mint sima barátok, mármint, hogy olyan dolgokat is megbeszélünk amit a sima fiú-lány barátok nem igazán szoktak) De lényeg a lényeg, hogy mostanában egyre többször találkoztunk, 2 hét alatt 2 szer volt nálam, mind a kétszer legalább 3 óra hosszát. Nagyon jól éreztem magam, és elmondása szerint ő is, de ide igaz a mondás (már kezdtem túltenni magam rajta) "Csak beszélgettünk, és beszélgettünk és én közben beleszerettem"

Mit vegyek neki karácsony, ami érezteti vele hogy szeretem, de azért mégse olyan ajándékra gondoltam ami tele van szivecskékkel, meg szerelmes szövegekkel (az ilyen ráér szerintem, h már járunk, de javítsatok ki ha tévedek) :D

16/L

16/F



2012. dec. 10. 17:03
 1/6 anonim válasza:

szia!:)

szerintem egy sál nagyon jó ötlet mert ha felveszi mindig te jutsz majd az eszébe :) aztán mellé csinálj egy olyan plakátot amin a ti közös képeitek vannak és írj a képek alá kedves dolgokat esetleg aranyköpéseket ennek tuti nagyon fog örülni, tarolni fogsz :)

2012. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs közös képünk mert én a fényképező "másik oldalán" szeretek álli! :/
2012. dec. 10. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit, ideje lenne már a sarkadra állni és más lányoknak udvarolni, mert az a lány sose fog szeretni.

Bocs, hogy ezt írom de eltelik majd jó pár év és nem lesz egy kapcsolatod sem 20-25 évesen, és majd bánni fogod, hogy azt a sok időt elpazaroltad. (így is már 2 év eltelt)

Szóval semmit és legyen ez egy jel a lány felé is, hogy nem vársz rá már.

2012. dec. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
kúrd meg
2012. dec. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem is vegyél neki egy sálat, egy parfümöt, vagy esetleg egy láncot, körömlakkal...
2012. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, az ész érvek melletted szólnak, de az a legfőbb probléma, hogy nem tudom elfelejteni, nem tudok nem rá gondolni. Egyszerűen nem tudom nem szeretni, volt, hogy próbálkoztam más lánnyal ez alatt a két év alatt, de egyik lány iránt sem éreztem ilyet, mint iránta. (és egy jódaraig nem is fogok, azt hiszem) :(
2012. dec. 19. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!