Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek neki karácsonyra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki karácsonyra?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel félig meddig összejöttünk. Szerintetek mit vegyek neki karácsonyra? Biztos örülne...

Bár nem tudom ő vesz-e valamit és nem lesz NEKI kínos? Nekem nem, csak nehogy furán érezze magát vagy valami. :)

Emellett, nagyjából mikor lenne érdemes összebújjak vele? Én legszívesebben már első nap megtettem volna (pedig nem vagyok ilyen :D) csak hát nem túl ribis ha mit tudom én pár nap után összefekszünk? :) Előtte 6 évig volt komoly kapcsolatom, szóval biztos nem vagyok rib@nc, csak eszembe jutott, hogy lehet ezt annak venné :D

20-as éveim elején járok, nem 10-en éves vagyok.

Kérlek titeket, normális válaszokat adjatok.


2010. dec. 17. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem vegyel neki valami aprosagot,de csak akkor add oda neki ha o elorukkol,hogy itt az ajandekod karacsonyra.mindenfelekeppen vard meg amig o vaszi elo az ajandekat es mar odaadta neked.es akkor bujsz ossze vele amikor csak akarsz,ettol meg nem leszel ribanc,es nem is fog annak gondolni. szerintem.
2010. dec. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vegyél neki egy doboz TENGA EGG-et. Biztos örülni fog neki! :)
2010. dec. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:D rákerestem... háááát szerintem nem lesz rá szüksége :)
2010. dec. 17. 11:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Na de mégis mit vegyek? :D
2010. dec. 17. 13:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy könyvet? :D káma szútra mint célzás? :)
2010. dec. 17. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!