Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek karácsonyra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek karácsonyra a 16-éves barátnőm-nek?

Figyelt kérdés
légyszí normális válaszokat
2010. dec. 5. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
gyürű :D ?
2010. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szívecskés kispárnát...
2010. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

egy swarowski gyémánt készeltet xD

vagy egy kispárnát amin te vagy

2010. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vibrátor
2010. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem tudom azt még úgy szívesen vennék most nem rég jöttünk össze az még olyan korai lenne egyéb más válaszokat várok légyszi sokan írjatok hogy tudjak miből válogatni:D
2010. dec. 5. 13:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is vibrátor... Ha megun téged akkor is tud játszadozni :)
2010. dec. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
semmit. Úgy is pár hét, vagy max 1-2 hónap múlva szakítotok, akkor meg aztán foghatod a fejed.
2010. dec. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kértem direkt hogy normális válaszokat adjatok de hát látom hogy némelyikőtök vagy nem tud olvasni vagy hülye vagy mind kettő akik normális válaszokat adtak annak pedig köszi
2010. dec. 5. 13:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha szeret olvasni akkor egy igazán jó könyvet. Vagy ha van valamilyen téma ami érdekli akkor abban a témában egy könyvet. pl ha szereti a divatot akkor egy olyat ami mondjuk összefoglalja az eddigi divatokat...

Vagy vegyél neki egy fincsi parfümöt amit akár együtt is kiválaszthattok.

Vagy cd-t.

Rengeteg mindent lehetne a lényeg szerintem az, hogy értelmes dolog legyen.

2010. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Jézus mennyi sznob van ezen az oldalon:))) Mindenkinek a szex körül forog a Világ???



Na szóval szerintem egy ötletesebb meglepit találj ki. Mondjuk egy közös hógolyóparti, vagy korcsolyázás forró teával és karácsonyi sütivel... Vagy meghívod egy gyertyafényes nyugis helyre... Szerintem ezek a gesztusok többet érnek mint egy ajándéktárgy:) A lányok meg szeretik a romantikus helyzetek szóval találj ki valami ehhez hasonlót... Mutasd meg neki hogy Őt szereted a világon a legjobban!

2010. dec. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!