Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A vizipipáról mit tudtok?...

A vizipipáról mit tudtok? Mennyire káros egy 14 évesnek? Csak mert azt kért a barátnőm karácsonyra.

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
neeeeeee. 2000000 ilyen kérdés van, és a végén úgy is az lesz, hogy pipa pártiak és az ellenzők összevesznek!! Mindenki más véleményen van e téren. Aki ilyen h*lye cikkeket olvas a neten az szerinte rosszabb mint a cigi, de akinek vagy egy kis esze tudja, hogy nem egészégtelen de nem is egészséges!
2009. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Már akkor is érezhető a különbség ha beleszívsz egy pipába. Semmi köhögés csak az íz. Egyáltalán nem káros, én 12 éves korom óta pipázok. Nincs semmi bajom tőle.
2009. okt. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Most nekem bazira mind1 mit csináltok, de fogadjunk egy 1000-esben, hogy a nem pipázástól még annyi bajod sem lesz!

Amúgy lol, az előző, "még semmi bajom sincs", a cigitől se másnap leszel tüdőrákos...

De szívd, csak zárt helyen, hogy még az illatát se érezze, aki nem akarja, mondjuk én.

2009. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tényleg kezdünk összeveszni:)

De szerintem azért a 4 év alatt megérezném a hatását:) Mellette focizok sportolok és még csak büdös se vagyok. Szóval inkább ez, mint a cigi. Az illata a finom aromáknak nagyon kellemes, édeskés, olyan érdekes. Jah igen és semmiféle fűszármazékot sem tud beletenni. Mert nem hh

használna, elpocsékolná, szóval még ez sem lehet ellenindok.

2009. okt. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

máson járna az agya 14 évesen.

22/L

2009. okt. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
utolsó: gondolom a te 14 éves korod meg lázadással ment. inkább a pipa mint a drog, pia nem?
2009. okt. 24. 23:42
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem káros szerintem, legalábbis nincs olyan káros mint a cigi, HA megfelellően használod! Minden használat után gondosan mosd ki a csövet (vizet veszel a szádba és átfújod rajta), mert lerakódik benne egy csomó takony, amit nem baj ha nem szívz be következőnek, és sztem jobb ha a csövet mindig úgy teszed le amikor nem ahsználod, hogy lógjon, hogy kicsepegjen belőle a víz amivel msotad (jah és mosószert ne használj!)


a másik: ne hagyd h odaégjen a dohány, mert ha már égett íze van akkor sokkal károsabb is, sokkal több szar rakódik le a csőben is


remélem h segítettem!=)

2009. okt. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Hát kevésbé károsabb mint a cigi. Kátrány nem jut be a szervezetedbe a ciginél igen. Szén-monoxid az van benne bőven. Nikotin az meg van benne. Nem merek semmit se kijelenteni, de én inkább pipázok nagy ritkán a haverokkal mint a cigi. Nem kell túlzásba vinni az a lényeg.
2009. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
48%

vizipipa foreva!

apám...én is frankón nyomom, és nem vagyok függő...ez a különbség a cigi és a pipa között

2009. okt. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%

Mi ellen kell lázadni 14 évesen?? Azt hiiszed van értelme a lázadásodnak?? Az idő meg a társadalom úgyis összetör!!


Tanulj inkább annak talán valami hasznát is veszed, a tinilázadozásodon meg a vizipipázásodon csak mások fognak meggazdagodni, azok akiknek több eszük van mint neked!!!


Te meg elmehetsz hozzájuk melóért kuncsorogni aztán akkor lázadjál amikor majd a fizetésedre vársz, meg amikor majd lakni akarsz valahol ahol nincsenek a seggedbe a szüleid, ahol csak te lehetsz az úr!!!!

2009. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!